En Son Ne Aldınız ?
En son Bim'de satılan Marmara tıraş losyonunu almıştım ama daha deneyemedim. Ondan önce denenecek daha nice ürünler zaten mevcut.
Bence ustura
(03/04/2020, Saat: 16:06)Wolfskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Gungordum, bir gillettele kac tiras olabiliyorsunuz?

Bugün Gilette platinyum ile 2. Tıraşı oldum sonra atık jilet kutusuna attım. 2 tıraş iyidir.
Tıraş aleti  
Bugün çoğu tıraşseverin koleksiyonunda bulunan  edwin jagger de89 sipariş verdim razorus aynı gün kargolamış , dört gözle bekliyorum Smile
(03/04/2020, Saat: 23:32)Sailor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün çoğu tıraşseverin koleksiyonunda bulunan  edwin jagger de89 sipariş verdim razorus aynı gün kargolamış , dört gözle bekliyorum Smile

Hayırlı olsun komşum, iyi günlerde kullanın. Razorus hep hızlıdır ve ufak hediyesini siparişinizden eksik etmez.
@kadir.tbk komşumdan aldığım Hz. MDC nihayet geldi Big Grin İlgisinden ve gönderdiği sample ürünlerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
V5HAnR.jpg
Komsum güle güle kullan nedemek . Hz. Mdc ( sesli güldüm )
J9YPhf.jpg
(04/04/2020, Saat: 14:29)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...
Hayırlı olsun dostum keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
Jilet stoğunu da tamamladık. 2’şer kartela Silver Blue ve Platinum ile birer kartela Nacet ve 7 O’clock Yeşil.

94ba9fa5a83eadc40da53d746e22ad6f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: