En Son Ne Aldınız ?
LrQlSb.jpg
vJzt2E.jpg
thQwvZ.jpg

ülkemizde mavi versiyon harici, diğer ikisinin satışı yok
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(19/06/2020, Saat: 00:47)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi koku tarifleri için teşekkürler, sarı olan pitralon classic' e benzer o zaman?
Diğer kokular dururken neden bir tek bunu stokta bulunduruyorlar ilginç.

Sarı olan daha çok tütünsü kokusu var . Pitralon Classic ile benzerliği yok . Pitralon kalıcı , Leoreal ler uçucu .

Açık mavi olan da yanlış hatırlamıyorsam sensitive tarzı .
(19/06/2020, Saat: 01:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sarı olan daha çok tütünsü kokusu var . Pitralon Classic ile benzerliği yok . Pitralon kalıcı , Leoreal ler uçucu .

Açık mavi olan da yanlış hatırlamıyorsam sensitive tarzı .

[mention]Nani Kuş [/mention] Sensei

Pitralon bir AS bitince listeme girdi. Hatta eşim testerdan çok beğendi. Bir şey bitmeden olmaz dedim.
(19/06/2020, Saat: 01:06)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]Nani Kuş [/mention] Sensei

Pitralon bir AS bitince listeme girdi. Hatta eşim testerdan çok beğendi. Bir şey bitmeden olmaz dedim.

Abi Pitralon Polar'ı muhakkak denemelisin.
Classic'ini bir türlü sevemedim o yüzden bir şey diyemiyorum.

(19/06/2020, Saat: 01:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sarı olan daha çok tütünsü kokusu var . Pitralon Classic ile benzerliği yok . Pitralon kalıcı , Leoreal ler uçucu .

Açık mavi olan da  yanlış hatırlamıyorsam sensitive tarzı .

Uçuculuk konusuna gelince Polar ile arasında çok bir fark göremedim ama Classic'te epey bir fark olacağına kullanmadan eminim  Big Grin
(19/06/2020, Saat: 01:20)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi Pitralon Polar'ı muhakkak denemelisin.
Classic'ini bir türlü sevemedim o yüzden bir şey diyemiyorum.

Uçuculuk konusuna gelince Polar ile arasında çok bir fark göremedim ama Classic'te epey bir fark olacağına kullanmadan eminim  Big Grin

Pitralon Classic ile ne işin var senin
Pitralon Pure olanı muzlu ona hiç yaklaşma bile direk kürekle kovarlar .

Polar ile dediğin gibi fark yok . Zaten fresh kokuların olayı da bu .

Ha abi fresh olsun hep üstünde olsun diyorsan
Gio armani , issey miyake ve carolina herra 212 lere yöneleceksin . Tabi bunları alırken tam set almak kokuyu daha belirgin hale getiriyor . ( Parfümü , AS , Balsam ve deostick )
(19/06/2020, Saat: 01:30)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pitralon  Classic ile ne işin var senin
Pitralon Pure olanı muzlu ona hiç yaklaşma bile direk kürekle kovarlar .

Polar ile dediğin gibi fark yok . Zaten fresh kokuların olayı da bu .

Ha abi fresh olsun hep üstünde olsun diyorsan
Gio armani , issey miyake ve carolina herra 212 lere yöneleceksin . Tabi bunları alırken tam set almak kokuyu daha belirgin hale getiriyor . ( Parfümü , AS , Balsam ve deostick )

Classic yüzünden çevremde istenmeyen adama döndüm Rolleyes
Pure'a laf yok  Big Grin
Polar'a gelince dediğin gibi kalıcılığı belirlemede mentol oranı çok belirleyici oluyor. Polar buna göre daha mentollü olduğundan kendini biraz daha sık ve belirgin belli ediyor.
Diğerleri not ettim  Wink
Selamlar055c189294ac882b4e8faf5f50432309.jpg

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kanıma girdiniz 843ec80ca6fd74e8555e6fa5aab4e403.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(10/06/2020, Saat: 19:36)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9325a423fc7587a89d4d39a51b993af9.jpg
Komşum beymendeki son atkinsonu alan sen misin

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/06/2020, Saat: 15:05)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum beymendeki son atkinsonu alan sen misin

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok komşum ben alırken vardı halen orada ama ben Razorus'tan aldım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: