En Son Ne Aldınız ?
(19/06/2020, Saat: 01:36)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Classic yüzünden çevremde istenmeyen adama döndüm Rolleyes
Pure'a laf yok  Big Grin
Polar'a gelince dediğin gibi kalıcılığı belirlemede mentol oranı çok belirleyici oluyor. Polar buna göre daha mentollü olduğundan kendini biraz daha sık ve belirgin belli ediyor.
Diğerleri not ettim  Wink

Hey şampiyon ağır ol bakalım bizim çevre seviyor , kendimiz çok seviyoruz Pitralon Classic’i . Yedirmeyiz
DTe4h1.jpg

bonherre ye cella için teşekkürler
ne mutlu türküm diyene !
iJ9EtT.jpg

Merakıma yenik düşerek evde 2 sabun olmasına rağmen bunları almak için kışı bekleyemedim.
Komşular şu lorealin aftershave ürününü nivea ile karşılaştırmaniz mümkün mü? Yani illa alınıp denenecek üstün bir tarafı var mı yoksa fiyat uygun diye mi tercih ettiniz merak ettim?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/06/2020, Saat: 15:38)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hey şampiyon ağır ol bakalım bizim çevre seviyor , kendimiz çok seviyoruz Pitralon Classic’i . Yedirmeyiz

Big Grin
Ona saygım sonsuz  Smile

(19/06/2020, Saat: 18:55)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular şu lorealin aftershave ürününü nivea ile karşılaştırmaniz mümkün mü? Yani illa alınıp denenecek üstün bir tarafı var mı yoksa fiyat uygun diye mi tercih ettiniz merak ettim?

L'oreal, Nivea'nın üst segmenti Aqua Velva ve Pitralon ile kapışıyor yani tam bir f/p ürünü, denemeye kesinlikle değer.
Ancak inanılmaz bir fark beklemeyin neticede hepsi fresh losyonlar, 3 aşağı 5 yukarı aynılar.
a8615d9ccd9609849cd71c752dd87a18.jpg
Yaklaşık 1.5 yıldır geleneksel traş olan benim 2. Fırçam 3. Sabunum ve yeni jiletlerim. (Wilkinson hariç hepsini ilk kez deneyeceğim. Keyifli traşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gargamel kötü biri olsaydı şirinleri göremezdi...
(19/06/2020, Saat: 19:16)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: L'oreal, Nivea'nın üst segmenti Aqua Velva ve Pitralon ile kapışıyor yani tam bir f/p ürünü, denemeye kesinlikle değer.
Ancak inanılmaz bir fark beklemeyin neticede hepsi fresh losyonlar, 3 aşağı 5 yukarı aynılar.
Anladım teşekkür ederim cevap için.

Fırçamı koyduğum porselen kupa bardakların tıraşın ilk perdesinden sonra fazla ısı kaybetmesinden dolayı çift katmanlı termos bardak alma yoluna girdim, alacağım termos kupa bardak küçük olmamalıydı, araştırmalarım sonucu aşağıda ki ürünü sipariş verdim, bira içmek için kullanılan bir çok ürün bu amaçla kullanılabilir, benim aldığım kupa bardak 600 ml hacminde ve gayet kullanışlı, ikinci perdede sıcaklığı farkedilir derecede yüksek tutuyor, buna benzer ürünler almaya niyetlenen komşularıma tavsiye ederim.

https://a.aliexpress.com/_BTc2hQ

CNoNbQ.jpg
CNEX6j.jpg

CNRPYh.jpg

CNRTSb.jpg

CNRaMQ.jpg
Şimdiye kadar tek köpürtme kasesi kullanıyordum o da Proraso'nun meşhur yeşil kasesi. Geçen gün N11.COm da "Kuafördükkanı" isimli satıcıdan Gesh G-252 kodlu siyah köpürtme kasesini edindim.

[img]f4oNZw.jpg[/img]

Prorasodan biraz daha uzun. Bu sayede fırçayı çeviririken köpüklerin yanlışlıkla dışarı kaçmasına engel oluyor.

[img]UEI7A6.jpg[/img]

Prorasonun kenarlarında çentikler var. Gesh'te ile tabanda 3 adet çıkıntı var. Her ikisi de gayet başarılı köpük üretmekte.

Haziran 2020 tarihinde 33-T'ye edindim.
@KAYHAN ( Ayhan Bey) ‘den 40eb68afef1374440a1b0720724bf532.jpg
1960 öncesi NOS Numax 5/8 Çelik ustura ,
Yanında gönderdiği Sovyet Sputnik için kendisine teşekkürler .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
The Riddle of Steel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: