En Son Ne Aldınız ?
93707-DB4-8-C89-453-C-BBC1-6-FEDC8-A66982.jpg

tıraş sonrası balsam ve masaj balsamı, birde bunları deneyelim

tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun. keyifli tıraşlar
(08/07/2020, Saat: 13:22)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 93707-DB4-8-C89-453-C-BBC1-6-FEDC8-A66982.jpg

tıraş sonrası balsam ve masaj balsamı, birde bunları deneyelim

tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun. keyifli tıraşlar

şahane bir ürün almışsınız komşum, güle güle kullanın
Güle güle kullanın komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sağlıkla kullanın komşum
@batmanforever Volkan Bey size ne kadar teşekkür etsem azdır. Palmolive regular krem formatında daha önce kullanmış idim. Hafızamda kokusu kalmamış, ancak stick formatı inanılmaz güzel kokuyor. Böyle güzel bir hediyeyi bana layık gördüğü nüz için bir kere daha teşekkür ediyorum. Silvertip Fibre için söylenecek bir şey yok, daha önce 21 mm kullanıyordum. 23 mm daha konforlu olduğunu söyleyebilirim. 9b4ee8a8a144f4f5ebc0f7ece0b0e75b.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Tüm komşularımız yeni ürünleri hayırlı olsun
(07/07/2020, Saat: 04:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rayko komsum inan kendim almıs kadar sevindim. Cok guzel karısık bir set denk getirmisin. Hayırlı olsun zevkli tırasların olsun kardesim.
@Timor1322
@MetsGo

Tüm komşulara teşekkürler, sağolun

@atmacao komşum en son tıraş aletini 3 yıl önce aldığımı düşünürsek böyle şeyler en güzel "zamanla" temin ediliyor diye düşünüyorum Smile ne dersiniz ?
(08/07/2020, Saat: 23:20)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan Bey size ne kadar teşekkür etsem azdır. Palmolive regular krem formatında daha önce kullanmış idim. Hafızamda kokusu kalmamış, ancak stick formatı inanılmaz güzel kokuyor. Böyle güzel bir hediyeyi bana layık gördüğü nüz için bir kere daha teşekkür ediyorum. Silvertip Fibre için söylenecek bir şey yok, daha önce 21 mm kullanıyordum. 23 mm daha konforlu olduğunu söyleyebilirim. 9b4ee8a8a144f4f5ebc0f7ece0b0e75b.jpg

Hocam keyifle kullanasin yuzunde sihhatle eskisin o firca.

Volkan abim bi tanedir geltirin batmani. Smile bizim bir macersmiz oldu kendisiyle hedefi doksandan vurdu desem yeridir, simdi rovans icin ben hazirlik yapiyorum.
(24/06/2020, Saat: 15:27)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son 2 ürünü almış olabilirim. Bu arada L'oréal 2 gün önce Thayers firmasını bünyesine kattı. 7a05a327ad07108e35d0c7cc0553b187.jpg

(08/07/2020, Saat: 23:39)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam keyifle kullanasin yuzunde sihhatle eskisin o firca.

Volkan abim bi tanedir geltirin batmani. Smile bizim bir macersmiz oldu kendisiyle hedefi doksandan vurdu desem yeridir, simdi rovans icin ben hazirlik yapiyorum.

Teşekkür ederim @İsmetaltan hocam komşum. Biz okuldan hocama alışığız, forumdan komşuma. Öylede güzel, böylede güzel, ikisi beraber daha güzel. @batmanforever Volkan Bey ile bugün ilk defa oturduk. Çaylı, kafeli 40 yıllık dostlar gibi inanılmaz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Beni çok güzel ağırladı. Sürpriz hediyesiyle çok mutlu etti. Sizin, Soner Bey'in, Tarkan Bey'in, Şafak Bey'in ve diğer pek çok komşumuzun kulaklarını çınlattık. Kısmetse yakında tekrar buluşmayı temenni ettik.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(08/07/2020, Saat: 23:50)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @İsmetaltan hocam komşum. Biz okuldan hocama alışığız, forumdan komşuma. Öylede güzel, böylede güzel, ikisi beraber daha güzel. @batmanforever Volkan Bey ile bugün ilk defa oturduk. Çaylı, kafeli 40 yıllık dostlar gibi inanılmaz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Beni çok güzel ağırladı. Sürpriz hediyesiyle çok mutlu etti. Sizin, Soner Bey'in, Tarkan Bey'in, Şafak Bey'in ve diğer pek çok komşumuzun kulaklarını çınlattık. Kısmetse yakında tekrar buluşmayı temenni ettik.

Hocam volkan abim cinlattiysa yuzumuz guler ancak, gonlu zengin abim benim, beni bir gulumsetti ki, yanimda yakinimdakiler o kadar isabetli secim yapamazlardi, o anlatsin, iyisimi, yolum istanbula duserse bi demlik cay icicem volkan abiyle. Smile tabi nasip.nasil olur ne zaman olur bilmem ama sizde katilin tabi once izin alabilmem lazim. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: