En Son Ne Aldınız ?
(08/07/2020, Saat: 23:36)Rayko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @atmacao komşum en son tıraş aletini 3 yıl önce aldığımı düşünürsek böyle şeyler en güzel "zamanla" temin ediliyor diye düşünüyorum Smile ne dersiniz ?

Doğrudur @Rayko komşum. Benim de ilgimi hep böyle zamana direnmiş güzel aletler çekiyor. Yenilerde gözüm yok pek Smile Hayırlı olsun tekrardan. Güzel günlerde inşallah.
(08/07/2020, Saat: 23:20)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan Bey size ne kadar teşekkür etsem azdır. Palmolive regular krem formatında daha önce kullanmış idim. Hafızamda kokusu kalmamış, ancak stick formatı inanılmaz güzel kokuyor. Böyle güzel bir hediyeyi bana layık gördüğü nüz için bir kere daha teşekkür ediyorum. Silvertip Fibre için söylenecek bir şey yok, daha önce 21 mm kullanıyordum. 23 mm daha konforlu olduğunu söyleyebilirim. 9b4ee8a8a144f4f5ebc0f7ece0b0e75b.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Estağfurullah Veli Abi lafı bile olmaz. Ürünleri beğenmene çok sevinidim, iyi günlerde keyifle kullan Abi.
Keyifli sohbete asıl ben teşekkür ederim Smile Tekrar görüşmek üzere.
(08/07/2020, Saat: 23:56)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam volkan abim cinlattiysa yuzumuz guler ancak, gonlu zengin abim benim, beni bir gulumsetti ki, yanimda yakinimdakiler o kadar isabetli secim yapamazlardi, o anlatsin, iyisimi, yolum istanbula duserse bi demlik cay icicem volkan abiyle. Smile tabi nasip.nasil olur ne zaman olur bilmem ama sizde katilin tabi once izin alabilmem lazim. Smile

Seni her zaman Gotham City'e bekleriz İsmet Smile Çayı demlikle değil semaverle içeriz Smile

Bu vesileyle yeni ürün almış tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanılsın.
SOC'landık bakalım Noyan Bey yanında Arko göndermiş sağ olsun

7fedb522cfba2350f5ff82c77ee892f5.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, sağlıkla ve keyifle kullanın

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Photo 
İlk izlenim:
Artıları;  uçların yumuşaklığı çok iyi. Fırçanın ebatları ideal. Yüzde ve tasta köpük yapmak çok kolay. Porsukta kullandığım sabun miktarından daha az bir sabunla daha fazla köpük elde edilebiliyor.
Eksisi; günlük tıraş icin biraz fazla omurgalı.  

[img]SnNX7c.jpg<br />SnNgIR.jpg[/img]
(09/07/2020, Saat: 17:05)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC'landık bakalım Noyan Bey yanında Arko göndermiş sağ olsun

7fedb522cfba2350f5ff82c77ee892f5.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ahbap komşum, fırçanızı güzel günlerde kullanın, hayırlı olsun. Estetik olarak muhteşem görünüyor. Yalnız resime yakından bakınca kılların sentetik gibi göründüğü hissine kapıldım. Semogue sentetik yapmaya başladı da, bizim haberimiz mi olmadı???
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@ahbap emrah komşum hayırlı olsun güle güle kullan
6ujwx3.jpg

Sonunda güzel bir Merkür buldum Smile
(11/07/2020, Saat: 01:40)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6ujwx3.jpg

Sonunda güzel bir Merkür buldum Smile
"Abooooooo" Komşum vallahi inansın ici gidiyor ben merkuru almadan sevdim ama icimde ki ses sürekli "aaaaallll aaaaallll" diye telkinde bulunuyor youtube videolarında kullanipda "veeery smooth razor" demeyenini duymadım Smile hayırlı uğurlu olsun.En kısa zamanda alacağım bir tane tutamıyorum kendimi. Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: