En Son Ne Aldınız ?
Evo furyasini pas gectim ama bende de trafalgar t3 var. Smile
@GartBnx sag ol abi hakkin odenmez.

83c84b3316a70cb0262fb53aa65dfc02.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beyler yeni ürünlerinizi sağlıkla kullanın hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/08/2020, Saat: 00:10)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evo furyasini pas gectim ama bende de trafalgar t3 var. Smile
@GartBnx sag ol abi hakkin odenmez.

Plisson mu o? Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(20/08/2020, Saat: 01:06)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plisson mu o? Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet abi, sap altigen ama yuvarlak olanlardan degil, hediye. Smile
(20/08/2020, Saat: 00:10)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evo furyasini pas gectim ama bende de trafalgar t3 var. Smile
@GartBnx  sag ol abi hakkin odenmez.

Yeni ürünlerin hayırlı olsun @İsmetaltan. Güzel günlerde, keyifle kullanın. Sentetik dünyaya geçiş yapmanız ayrıca sevindirici.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(20/08/2020, Saat: 01:31)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerin hayırlı olsun @İsmetaltan. Güzel günlerde, keyifle kullanın. Sentetik dünyaya geçiş yapmanız ayrıca sevindirici.

Sagol abi, sentetikler ayri bi dunya oldu ciddi manada gelisim hizina yetismek imkansiz nerdeyse, yakindir abi tahminim ısı tutmayida iyilestirirler ki g4 dahil ilerleme var.
H3KX96.jpg

@"kirmizibalik" komşuma SV edinmeme yardımcı olduğu için ve numuneler için çok teşekkür ederim. İlk SVsabunum oldu kendileri. Pişman olmayacağıma eminim.
arkadaşlar gartbnx ürün satıyor mu ? ondan alabiliyor muyuz?
ne mutlu türküm diyene !
(20/08/2020, Saat: 11:39)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: H3KX96.jpg

@"kirmizibalik" komşuma  SV edinmeme yardımcı olduğu için ve numuneler için çok teşekkür ederim. İlk SVsabunum oldu kendileri. Pişman olmayacağıma eminim.

@Perseus güle güle tüketin, keyifli tıraşlarınız olsun. Bu tip (3ple milled) sabunları kendi kutusunda köpürtmektense, bir parça alıp köpürtme tasının dibine parmak ile eze eze iyice sıvamak gerekiyor. Böylelikle sabunda bulunan etken maddelerin daha rahat açığa çıkacağını düşünüyorum. Ayrıca ezilerek sıvanan sabunun tamamının fırçaya çok rahat geçtiğini de gözlemledim. Numune sabunlarınız ile bu yöntemi deneyebilirsiniz. Sıhhatler olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(20/08/2020, Saat: 12:47)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Perseus güle güle tüketin, keyifli tıraşlarınız olsun. Bu tip (3ple milled) sabunları kendi kutusunda köpürtmektense, bir parça alıp köpürtme tasının dibine parmak ile eze eze iyice sıvamak gerekiyor. Böylelikle sabunda bulunan etken maddelerin daha rahat açığa çıkacağını düşünüyorum. Ayrıca ezilerek sıvanan sabunun tamamının fırçaya çok rahat geçtiğini de gözlemledim. Numune sabunlarınız ile bu yöntemi deneyebilirsiniz. Sıhhatler olsun.

TEşekkürler komşum bilgilendirme için. Numuneleri köpürtme tasında köpürtmeyi düşünüyorum bende. Bu arada numunelerden biri SV opuntia diğeri mavi cella.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: