En Son Ne Aldınız ?
(31/08/2020, Saat: 09:26)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"CK89" komşum öncesinde dolabını topluca paylaşmış mıydın? Paylaşmadıysan toplu bir foto olur, bir video daha iyi olur... Şeklinde bir istek atayım şuraya...
Dolap değildir o artık sığmaz, stüdyo dairedir olsa olsa Smile))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/08/2020, Saat: 09:26)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"CK89" komşum öncesinde dolabını topluca paylaşmış mıydın? Paylaşmadıysan toplu bir foto olur, bir video daha iyi olur... Şeklinde bir istek atayım şuraya...

(31/08/2020, Saat: 09:29)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dolap değildir o artık sığmaz, stüdyo dairedir olsa olsa Smile))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim aletlerim cok yok. Koleksiyoner degilim. Her yeni alet geldiginde, bir tane elden cikariyorum. Alet sayimi limitli tutuyorum. Yoksa isin icinden cikilmiyor. Kucuk bir ilac dolabim var aletler ve fircalar icin. Onun disinda, sabunlar, ASler ve usturalar kucuk bir saraplikta duruyor. Burak abide (Gartbrx) cok alet var. O koleksiyoner.
@Erdem009 hayırlı olsun çok hesaplı almışsınız.
Teşekkürler komşum gerçekten çok uyguna geldi geçende 40 liraya slim adjustable diye alet aldım o da Sovyet yapımı slim klonu çıktı consol diye bir alet slim adjustable ile birebir aynı az daha uzun.
Fırçanın bitmiş halini görünce çok mutlu oldum, harika görünüyor. Eline emeğine sağlık, çok teşekkür ederim @osaka23 Onur Smile

Sap: Mühle
Knot: Oumo 22mm Manchurian Finest 2 band

E5-C13-EE2-7245-450-F-A62-E-A8902479-BDC4.jpg
@batmanforever abi harika olmuş. güle güle kullan. Smile

Envoyé de mon LG-H930 en utilisant Tapatalk
@batmanforever volkan abi keyifle kullan, knot fan ve bulb form arası sanırım?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanmaları dileğiyle. Bir inceleme bekliyoruz, çok güzel gözüküyor. @"batmanforever"
@"Erdem009" konsül daha yumuşak karakterli bir alet slime göre. Hayırlı uğurlu olsun
(31/08/2020, Saat: 20:25)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever abi harika olmuş. güle güle kullan. Smile
Envoyé de mon LG-H930 en utilisant Tapatalk

Çok teşekkür ederim @"seydibaba" Erdem Smile

(31/08/2020, Saat: 20:26)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever volkan abi keyifle kullan, knot fan ve bulb form arası sanırım?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim @"00serkan4300" Serkan Smile
Fan’dan uzak bulb’a daha yakın bir yapıda. İlk izlenim olarak knot yapısını çok beğenmdim.

(31/08/2020, Saat: 22:23)tiffanygt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanmaları dileğiyle. Bir inceleme bekliyoruz, çok güzel gözüküyor. @"batmanforever"

Çok teşekkür ederim @"tiffanygt" komşum. İnceieme yazısı hazırlama konusunda çok yetenekli değilim Smile
ama kullandıktan sonra bir iki satır mutlaka yazarım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: