En Son Ne Aldınız ?
(03/09/2020, Saat: 13:49)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağlıklı günlerde kullanın komşum..
Teşekkür ederim komşum.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
430b76bedc2f3c2d5d4d5a0804b17631.jpg

Dm.de sitesinden alıp Berlin’de yeğenimin evine teslim ettirmiştim. Pandemi nedeniyle TR’ye gelmeleri iki ay sürdü.
Bugün elime geçti. Kokuya bayıldım.

Küçük bir anekdot bırakayım. Yeğenim koli gelince içini açıp kağıt bir poşete koyup oğlunun kışlık eşyalarının olduğu dolaba koymuş. Bu hafta gelecekleri zaman dolabı açıp poşeti alayım demiş amca dolap buram buram kokmuş bunlar kapalıyken bile nasıl bu kadar koku bıraktı diyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(03/09/2020, Saat: 16:41)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 430b76bedc2f3c2d5d4d5a0804b17631.jpg

Dm.de sitesinden alıp Berlin’de yeğenimin evine teslim ettirmiştim. Pandemi nedeniyle TR’ye gelmeleri iki ay sürdü.

Küçük bir anekdot bırakayım. Yeğenim koli gelince içini açıp kağıt bir poşete koyup oğlunun kışlık eşyalarının olduğu dolaba koymuş. Bu hafta gelecekleri zaman dolabı açıp poşeti alayım demiş amca dolap buram buram kokmuş bunlar kapalıyken bile nasıl bu kadar koku bıraktı diyor.

@GecayS Şafak Bey komşum, güle güle kullan. Bende sadece stick sabun var. Henüz kullanmaya başlamadım ama arada kokluyorum, çok güzel bir kokusu var. Kutunun yanında lavender yazdığı için bir tür lavanta kokusu türevi olduğunu düşünüyorum. Benzetebileceğim bir koku yok. Nev-i şahsına münhasır bir koku. Eylül ayına girmemiz nedeniyle geçmiş yıllarda Geltir'de yapılan '' Speicktember '' temasına da ayrıca uygun düşmüş Smile.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(03/09/2020, Saat: 16:41)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 430b76bedc2f3c2d5d4d5a0804b17631.jpg

Sn.@GecayS Komşum, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle Smile
(03/09/2020, Saat: 16:49)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS Şafak Bey komşum, güle güle kullan. Bende sadece stick sabun var. Henüz kullanmaya başlamadım ama arada kokluyorum, çok güzel bir kokusu var. Kutunun yanında lavender yazdığı için bir tür lavanta kokusu türevi olduğunu düşünüyorum. Benzetebileceğim bir koku yok. Nev-i şahsına münhasır bir koku. Eylül ayına girmemiz nedeniyle geçmiş yıllarda Geltir'de yapılan '' Speicktember '' temasına da ayrıca uygun düşmüş Smile.

Her gün yeni birşey öğreniyorum. #speicktember teması ilk traşta hayata geçer.

@Seydibaba komşum sağolsun Trafalgar ve Hawk ı sayesinde sipariş ettik. MdC Fougere onun stoğundan, Fransız sabunu da onun hediyesi.

@GecayS Şafak kardeşim de Speick stoklarıma destek verdi. Almanya'dan yeğeni getirdi.3d1fc3a5e76bce17d6c13692e3b046d1.jpg3988bd96a0143ba8e1e44edae83aa147.jpgecb3e63363f9dcfe6c5970dae822de13.jpg0133ec85cb9a70fe6540c26fc52ac821.jpgb1b8abc6c6715b85d66484db41df5a7a.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[mention]Timor1322 [/mention] teşekkürler komşum
[mention]Tarkaner [/mention] keyifle kullan ağabey

(03/09/2020, Saat: 19:00)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Seydibaba komşum sağolsun Trafalgar ve Hawk ı sayesinde sipariş ettik. MdC Fougere onun stoğundan, Fransız sabunu da onun hediyesi.

]

Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Simpson sentetikler arasında ne gibi farklar var merak ettim. Bilginiz var mıdır ?
@"tarkaner" @"GecayS" abiler iyi gunlerde keyifle sihhatle kullanasiniz, fransiz sabun monsavon sanirim, acik unutma abi hemen kuculme egilimine giriyo, kokusu degisik oyle farkli bi ferahligi var.
(03/09/2020, Saat: 19:10)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Simpson sentetikler arasında ne gibi farklar var merak ettim. Bilginiz var mıdır ?
@Aedan Emre komşumuz aldı 2 sini birlikte. Bende sadece T3 aldım. Mukayesesini o yapabilir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: