En Son Ne Aldınız ?
(14/09/2020, Saat: 21:50)nakres35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı olsun Önder abi, keyifle sağlıklı günlerde kullanasın.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim. Serkan daha iyilerini seninde kullanman dileğiyle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
9a19cfbc5d583001c77bb28df088de60.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Gule güle kullanın komşum
Çok şık gözüküyor @pisporsuk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(14/09/2020, Saat: 20:15)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun, bundan sonra sadece slant alet kullanacaksınız sanırım Çok güzel gözüküyorlar

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(14/09/2020, Saat: 20:41)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Slantlara gelmişsiniz. Big Grin

Komsularim tesekkurler. Daha guzelleri sizin olsun. Merkur 37C sonrasi slant merakim basladi acikcasi.

İkon B1 biraz agresifmis ama, ilk kani akittim biraz önce Smile 37Cden sonra biraz agir geldi, daha dikkatli kullanmak gerekecek sanirim. Üretim kalitesi iyi ama, Merkure göre ciddi fark var.

Keyifli traslar.
(15/09/2020, Saat: 00:34)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsularim tesekkurler. Daha guzelleri sizin olsun. Merkur 37C sonrasi slant merakim basladi acikcasi.

İkon B1 biraz agresifmis ama, ilk kani akittim biraz önce Smile 37Cden sonra biraz agir geldi, daha dikkatli kullanmak gerekecek sanirim. Üretim kalitesi iyi ama, Merkure göre ciddi fark var.

Keyifli traslar.

Sıhhatler olsun komşum. Merkur 37 bana da mild gelmişti. German 37 ondan 2 tık agresif geldi. B1i de kullandıktan sonra karşılaştırma yapabilir misiniz ? B1 german 37den agresifse gerçekten baya agresif demektir.
Yeni ürün alan tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde keyifle kullanılsın.
Amazon dan Proraso mentollü tıraş kremi aldım. 75 yazıyor ama 150 gr gelenden.

25 TL.

Bu arada amazon prime üyesi oldum. Aylık 7.90 TL.

Kargo ücretsiz oldu.

1 ay deneme süresi var. Sonra başlayacak 7.90 TL.

Netflix i bir sene oldu iptal etmiştim. Umarım Amazon prime LGBT ve çocuk istismar içerikli yayın koymaz Netflix gibi. Yoksa ona da güle güle...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/09/2020, Saat: 15:50)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amazon dan Proraso mentollü tıraş kremi aldım. 75 yazıyor ama 150 gr gelenden.

25 TL.

Bu arada amazon prime üyesi oldum. Aylık 7.90 TL.

Kargo ücretsiz oldu.

1 ay deneme süresi var. Sonra başlayacak 7.90 TL.

Netflix i bir sene oldu iptal etmiştim. Umarım Amazon prime LGBT ve çocuk istismar içerikli yayın koymaz Netflix gibi. Yoksa ona da güle güle...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende öyle yaptım abi yazlık proraso mentol kışlık tabac sabun olarak ayarladım.Tabac sabun önerin içinde tekrar teşekkür ederim abi
(15/09/2020, Saat: 10:56)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürün alan tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde keyifle kullanılsın.

Komsum cok tesekkurler.

(15/09/2020, Saat: 10:04)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum. Merkur 37 bana da mild gelmişti. German 37 ondan 2 tık agresif geldi. B1i de kullandıktan sonra karşılaştırma yapabilir misiniz ? B1 german 37den agresifse gerçekten baya agresif demektir.

Komsum B1 biraz agresif geldi bana. Sifir Voskhod ile kullanirken 3 gunluk sakali cekti biraz.

German 37ye sira gelmedi daha. Bana 1 hafta musaade edin deneyeyim hepsini Slant konusu altina yazacagim.

Keyifli traslar
Uzun süren karar verme sürecinden sonra sonunda Merkür 34C almaya karar vermiştim, bugün elime ulaştı. Merkür Team ekibine ben de dahil oldum Smile Razorus'a gönderdiği hediyeden ve sorduğum sorulara verdikleri profesyonel cevaplardan dolayı çok teşekkür ederim.7211caa40b993c6f2601c1f0562b08ed.jpg

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: