En Son Ne Aldınız ?
Güzel günlerde kullanın. Bu fiyata indirimler başlığında yerini almalıydı diye düşünüyorum, tabi nerede satıldığı bilgisi ile.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(21/09/2020, Saat: 23:25)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın. Bu fiyata indirimler başlığında yerini almalıydı diye düşünüyorum, tabi nerede satıldığı bilgisi ile.

Sadece Ankara'da şubeleri bulunan bir marketler zinciri komşum. Her şubesinde bu fiyata mı bilemiyorum.

@"Soner" komşum online alışveriş sitelerinde de aynı fiyatmış, ben indirimler/fırsatlar başlığına da alıyorum şimdi.
Tiras suyunun artik derecesini olcebilcem. Big Grin

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
f59ff4e545cf0e56683ba9e2e011adfa.jpg
derby traş kremi lavantalı ve limonlu.
ingiltere krali, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot ve fenerbahçeli cemil

gibicibicis  / traş bıçağı ve kremleri  
@"sohayli" komşuma teşekkürler.
20200922-133024.jpg
(22/09/2020, Saat: 14:42)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sohayli" komşuma teşekkürler.
Hayırlı olsun. Çubuk sabunlar sınıf atlayacak bunlarla.
T38r99.jpg

@İsmetaltan beyin gönderdiği paket elime ulaştı. Ufak bir takas durumumuz söz konusu olmuştu.

Kutuya koyma dedikçe koymuş, normalde Edwin Jagger de89 u gönder demiştim Big Grin zehri veriyorsun İsmet abi zehri Big Grin herşey için teşekkür ederim, güzel günlerde kullan sende.
(22/09/2020, Saat: 15:36)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan beyin gönderdiği paket elime ulaştı. Ufak bir takas durumumuz söz konusu olmuştu.

Kutuya koyma dedikçe koymuş, normalde Edwin Jagger de89 u gönder demiştim Big Grin zehri veriyorsun İsmet abi zehri Big Grin herşey için teşekkür ederim, güzel günlerde kullan sende.
Maşallah @İsmetaltan komşumuzun gönlü çok zengindir güle güle kullanın komşum

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/09/2020, Saat: 15:36)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan beyin gönderdiği paket elime ulaştı. Ufak bir takas durumumuz söz konusu olmuştu.

Kiloluk cella, fatip, 2 tane de89 benzeri kafa, popular... Sayması bile zor. Komşum bizim bu gelir tarikatını büyütmemiz lazım. Kullanıcı sayısının kaç katı alet dolaşımda şu anda.
(22/09/2020, Saat: 15:25)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Çubuk sabunlar sınıf atlayacak bunlarla.

Çubuk sabun... kıymetlimisss Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: