En Son Ne Aldınız ?
@"shaving nick" @"kaanayhan" hocam o sizin gönlü zenginliğinizdir sağolun abilernimizden bir şey kapabilmişsek ne mutlu bana da abartmışşsınız bu bir takastı bende plisson fırça sahibi oldum asıl ben ne zamandır istediğim bir ürüne kavuştum sağ olsun @kaanayhan hocam sayesinde ve fatip başlık ise bana hediye gelmişti agresiflikten ötürü çok anlaşamamıştık boş durması yerine hediye etmeme müsade eden abime de isim vermeden teşekkür ederim.
sağolun tekrar bu güzel cümlelerle onore ettiniz beni ve bu durum geltirde zaten sürekli olan bişey değil mi. Smile
f307eb93f7fa5d7f5715a0f4242490b9.jpg70c9e35a405cb06b7450cc9a13aba0c0.jpgc995e82d6d4fd2e2cf576db46bc69648.jpgccf362f0a689392878b703ba314907f3.jpg761bd14be99c2b736d6628b0b8ec01db.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Rebul kolonyanın koku kalıcılığı çok yüksek seviyorum bu kolonyayı.
Rebul buket, kokusu oldukça feminen bir koku ve kalıcılığı da yüksek olunca sürekli sevgiliye sarılıp kokluyormuşum hissi uyandırıyor Smile bu kokuya çok benzer bir tıraş sabununu kullandım yada kokladım ama markayı hiç hatırlamıyorum.
Rebul ice bulamayınca yerine yeşil çay olanını aldım .

5ownDU.jpg5ow5qS.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(23/09/2020, Saat: 12:32)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rebul kolonyanın koku kalıcılığı çok yüksek seviyorum bu kolonyayı.
Rebul buket, kokusu oldukça feminen bir koku ve kalıcılığı da yüksek olunca sürekli sevgiliye sarılıp kokluyormuşum hissi uyandırıyor Smile bu kokuya çok benzer bir tıraş sabununu kullandım yada kokladım ama markayı hiç hatırlamıyorum.
Rebul ice bulamayınca yerine yeşil çay olanını aldım .

Rebul'un kolonyalarını bende çok seviyorum. Yazlari Ice, kışları Dark Spice favorimdir.
Rebul kolonyaları ben de seviyorum. Son favorim Nature.
Ice, mentol kristali takviyesiyle yaz için harika oluyor.
En beğendiklerim:
1. Nature
2. Mandarine
3. Yeşil çay
4. Ice
Rebul Nature ve Rebul Lime benim favorilerim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
14ae5363225a217f936049a196cded45.jpg
Deri etkinlik ürünlerim kargodan kaynaklı geç de olsa elime ulaştı , beklediğimin çok çok üstünde kalite ve güzel işçilikte ürünler . @ismetaltan ve emeği geçen ustalara teşekkürlerimle ,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(22/09/2020, Saat: 21:22)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Merhaba pisporsuk komşum , malzemeyi bereden aldınız ve fiyatını öğtenebilir miyim ?
Cella bio sabun hediyesi için @"esox" Tayfun beye çok teşekkürler
gb6A3q.jpg
FearOfATG komşuma teşekkür ediyorum.Fs g4 fırça yaqi ye gore masaj etkisi yüksek bir fırça bana göre.Daha omurgalı ama sert ve çizici değil ben beğendim.

luMy9x.jpg
Kartallar yüksekten uçar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: