En Son Ne Aldınız ?
Güzel günlerde kullanın hocam. Beğenmenize sevindim (:
(24/09/2020, Saat: 22:30)Disconnect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella bio sabun hediyesi için @"esox" Tayfun beye çok teşekkürler
gb6A3q.jpg
Güzel günlerde kullanın sevgili @Disconnect komşum
00111101
CHdJ1c.jpg

Selamlar ;bende geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak aranızdayım.kopuk yapmada konusunda biraz çalışma yapmam lazim.
(25/09/2020, Saat: 16:14)serkanduymaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar ;bende geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak aranızdayım.kopuk yapmada konusunda biraz çalışma yapmam lazim.

Başladığınız tıraş aleti çok iyi komşum hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz foruma
Güzel takım oldu.

da5dcba1d665d4ce1c024dbb63c4b136.jpg

https://zbm.co/u/9XRJPJ?r=333204178
https://beyfendi.org
(25/09/2020, Saat: 16:14)serkanduymaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar ;bende geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak aranızdayım.kopuk yapmada konusunda biraz çalışma yapmam lazim.

Hayırlı olsun güzel bir başlangıç yapmışsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar.
(25/09/2020, Saat: 08:37)esox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın sevgili @Disconnect komşum

Süper, ben de bunu bu hafta aldım ve 1 yıllık tıraşçı olarak bütün yılımı geçirdiğim ilk aletim olan Merkur Futur'un aslında benim için kötü bir tercih olduğunu anladım. Bu gerçekten tüm olayı değiştirdi, aşırı yumuşak bir deneyim oldu. Keşke en baştan bunu alsaymışım...

Rapira ile denedim şimdilik ve çok memnunum
Orjinalini bilmiyorum koklamadim ama bu baya iyi, hatta eve donunce keske 2 tane daha alsaydim fikrine kapildim, bim den alindi ve su anda tekrar baktim bir kac markete ne yazikki bulamadim, tekrar satisa cikarsa tiras sonrasi genel kullanim urunum rebul ice ve dark spice a iyi bir alternatif.

Mavi olan 1 yildan fazladir bende begenmedim pek bitmedi o da bi turlu ama 500 ml olmasinin etkiside var, guncel sise 250 ml.

@kaanayhan tavsiye icin sag ol hocam.

3c61fd0bf1f4a6eabdedbc5f9c462c5e.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fili.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: