En Son Ne Aldınız ?
Razorock Mamba. 70 @esox Tayfun Beye teşekkür ederim.07343abb5b5b58011ea392459de7ff9d.jpg

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"shaving nick" hayırlı olsun da o tabac' ı yengeye gösterme abicim istersen Big Grin
(29/09/2020, Saat: 01:57)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orjinalini bilmiyorum koklamadim ama bu baya iyi, hatta eve donunce keske 2 tane daha alsaydim fikrine kapildim, bim den alindi ve su anda tekrar baktim bir kac markete ne yazikki bulamadim, tekrar satisa cikarsa tiras sonrasi genel kullanim urunum rebul ice ve dark spice a iyi bir alternatif.

Mavi olan 1 yildan fazladir bende begenmedim pek bitmedi o da bi turlu ama 500 ml olmasinin etkiside var, guncel sise 250 ml.

@kaanayhan tavsiye icin sag ol hocam.

3c61fd0bf1f4a6eabdedbc5f9c462c5e.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkisinide kullandim Komsum. Mavi olan daha cok fresh bi koku turuncu ise pudramsı klasik bi kokuydu galiba. Fiyatları kokuları bence cok guzel tek eksikleri sürdükten 40 dk sonra kokudan eser kalmıyorm
(29/09/2020, Saat: 16:04)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorock Mamba. 70 @esox Tayfun Beye teşekkür ederim.07343abb5b5b58011ea392459de7ff9d.jpg

Güzel günlerde kullanın @shaving nick, Raif Bey...
00111101
(29/09/2020, Saat: 16:09)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisinide kullandim Komsum. Mavi olan daha cok fresh bi koku turuncu ise pudramsı klasik bi kokuydu galiba. Fiyatları kokuları bence cok guzel tek eksikleri sürdükten 40 dk sonra kokudan eser kalmıyorm
+1

@"shaving nick" hocam hayırlı olsun, adı bile şekil yav MAMBA.. Big Grin
(29/09/2020, Saat: 16:08)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" hayırlı olsun da o tabac' ı yengeye gösterme abicim istersen Big Grin
Cebte saklanabilir bir krem neyse ki komşum Tayfun beyin inceliği sayesinde Tabac kremi deneyeceğim, sabunu çok severim.
(29/09/2020, Saat: 16:37)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

@"shaving nick" hocam hayırlı olsun, adı bile şekil yav MAMBA.. Big Grin
İsmet hocam teşekkürler, genel olarak çok güzel yorumlar var. Paslanmaz aletleri çok sevdiğim için bu yönde ilerlemeyi düşünüyorum. Şafak abi Rex ambassadoru gönderiyor. Sanırım radara alacağım.

@"shaving nick" hocam beğeneceksin muhtemelen, ve 2000 tl impa fiyatı 250 usd 1960 TL iken Türkiye satış fiyatı olarak kurdan dolayı yüksek olsa da aslında gümrük kargo vs ile uğraşmadan 40 tl fark ile bence makul fiyat. ikinci elde temiz bişey ise tadından yenmez, @"GecayS" Şafak abi şanslı bi alışveriş yaptı kanımca o fiyat aralığı için tek kusuru o kutusu yokmu, Start aletin kutusu daha iyi tasarlanmıştı. Kadı kızının kusuru da bu olsun.
(29/09/2020, Saat: 17:04)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" hocam beğeneceksin muhtemelen, ve 2000 tl impa fiyatı 250 usd 1960 TL iken Türkiye satış fiyatı olarak kurdan dolayı yüksek olsa da aslında gümrük kargo vs ile uğraşmadan 40 tl fark ile bence makul fiyat. ikinci elde temiz bişey ise tadından yenmez, @"GecayS" Şafak abi şanslı bi alışveriş yaptı kanımca o fiyat aralığı için tek kusuru o kutusu yokmu, Start aletin kutusu daha iyi tasarlanmıştı. Kadı kızının kusuru da bu olsun.
İnşallah sabrederek daha uygun fiyatlı bulabilmeyi hedefliyorum. 1 hafta boyunca günlük tıraşta kullanarak deneyimleyeceğim.

(29/09/2020, Saat: 17:04)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" hocam beğeneceksin muhtemelen, ve 2000 tl impa fiyatı 250 usd 1960 TL iken Türkiye satış fiyatı olarak kurdan dolayı yüksek olsa da aslında gümrük kargo vs ile uğraşmadan 40 tl fark ile bence makul fiyat. ikinci elde temiz bişey ise tadından yenmez, @"GecayS" Şafak abi şanslı bi alışveriş yaptı kanımca o fiyat aralığı için tek kusuru o kutusu yokmu, Start aletin kutusu daha iyi tasarlanmıştı. Kadı kızının kusuru da bu olsun.

[mention]İsmetaltan [/mention] Benim için hem şanslı bir alışveriş , hem de iyi yönlendirilme taşıyan bir sahiplenme oldu. A
R41 ve 89 ilanlar bölümünün açık ara önde gidenleri olduğu gibi Rex ve GC 0,84 ‘de ilanlar bölümüne uğramayanları diyebilir miyiz ?

[mention]shaving nick [/mention] Videoyu ve yorumlarını bekliyor olacağım.

Tüm komşular yeni ürünlerini keyifle kullansın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/09/2020, Saat: 16:09)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisinide kullandim Komsum. Mavi olan daha cok fresh bi koku turuncu ise pudramsı klasik bi kokuydu galiba. Fiyatları kokuları bence cok guzel tek eksikleri sürdükten 40 dk sonra kokudan eser kalmıyorm
hocam bu fiyat aralığnda olan bi üründen bekleneni verdi bana, limon kolonyasından iyidir farklı ve hoş bir koku, mavi olan biraz daha vasat hissettirdi bana(sanırım rebul ice fazla kullandığımdan o kulvarda), diğer kahverengi olanı beğendim.

(29/09/2020, Saat: 17:22)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]İsmetaltan  [/mention] Benim için hem şanslı bir alışveriş , hem de iyi yönlendirilme taşıyan bir sahiplenme oldu. A
R41 ve 89 ilanlar bölümünün açık ara önde gidenleri olduğu gibi Rex ve GC 0,84 ‘de ilanlar bölümüne uğramayanları diyebilir miyiz ?

[mention]shaving nick [/mention] Videoyu ve yorumlarını bekliyor olacağım.

Tüm komşular yeni ürünlerini keyifle kullansın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@GecayS abi bak mesela bizim musluk sapı fırça 25 tane impadan girdi 5 10tanede bireysel gelse ilanda neredeyse yok, bu gc84 ayrı bi ekol oldu forumda bir dönem de yarım jiletli Rocnel sürekli SOTD başlığında idi, gc84 farklı bi durum bende anlamadım ama bu kadar popularite ve rocca 3one6 ve gc84 üçünüde denemiş kullanıcılar yakın karakterli olduğunu söylüyo ne kaldı o zaman tasarım bence rocca ve 3one6 daha yakışıklı, ama rex çokta ilana rastlanmıyo hatta el altından falanmı satılıyo ne anlamadım genel kullanan beğeniyo sanırım senin açından harika alışveriş oldu diyebilirim abi, keyifle, sıhhatle, iyi günlerde kullanasın.

senin alışveriş için kulağı çınlayan vardır sürekli gel gel yaptığımız ama arada iki tespih fotosu atıp sotd u şenlendiriyodu...  bilemiyorum altan bilemiyorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: