En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx abi hakkin odenmez yine bir kez daha cok sagol emeklerin icin. Ne desem az kifayetsiz kalir.

Detayli fotograflar ve inceleme cok yakina...

Rus AYI'si, kapitalist BİZON'u parcalacak mi...

1837b8ea7db4468d3409a95ca20ba8a8.jpgbc3a997aee0b337d71bdc8da45ca2bd1.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@İsmetaltan dehşet dehşet. Şu güzelliğe bak. @"GartBnx" adam gibi adamdır, her ne kadar 4-5 senedir camiadan uzak kalsam da Burak abinin yardım elinin dokunmadığı insan sayısı yok denecek kadar az. Hazırladığı kutu Polsilver dan belli olur Burak abinin. Zira arkada eski üretim var yine Big Grin Bulgaristan da olsaydı iki de Rose of Bulgaria , Karo atardı da İstanbul'da sanırım.
Teşekkür ederim @Amokachi. Sorunuzun cevabı üstteki iki yorumda saklı Smile
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(06/10/2020, Saat: 19:43)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx abi hakkin odenmez yine bir kez daha cok sagol emeklerin icin. Ne desem az kifayetsiz kalir.

Detayli fotograflar ve inceleme cok yakina...

Rus AYI'si, kapitalist BİZON'u parcalacak mi...1837b8ea7db4468d3409a95ca20ba8a8.jpgbc3a997aee0b337d71bdc8da45ca2bd1.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İsmet komşum Allah senin iyiliğini versin çok güldüm Rus ayısı Kapitalist bizona karşı

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Taiga mı o ne ola ki?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/10/2020, Saat: 16:58)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularıma yeni ürünler hayırlı olsun.

Komşum özellikle katlanır tası çok merak ettim, kullanınca bir iki cümle yorumunuzu alabilir miyim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum bende içi tırtıksız olanı var. Köpek mama kabı olarak online alışveriş sitelerinde satılıyor. Seyahat için çok uygun, köpürtmek için genişliği de iyi. Silikondan yapılmış sanırım, dayanıklı bir malzemesi var.

Keyifli traşlar
(06/10/2020, Saat: 21:17)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende içi tırtıksız olanı var. Köpek mama kabı olarak online alışveriş sitelerinde satılıyor. Seyahat için çok uygun, köpürtmek için genişliği de iyi. Silikondan yapılmış sanırım, dayanıklı bir malzemesi var.

Keyifli traşlar
Kedi köpek mama kabı olarak geçiyor evet komşum. Daha önce birkaç yerde daha gördüm. Kullanıma yönelik merak ediyordum sadece. Siz başarılı buldunuz o zaman.
Peki gerçekten gerekli mi seyahat için? Zaten gittiğimiz yere mutlaka çanta götürüyoruz. Olmadı seyahatte krem ve yüzde köpürtme yapabiliriz. Bu veya benzer bir ürün almak için gerçekten artıları var mı, yoksa sadece yer tasarrufu mu?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun. Sağlıklı günlerde kullanın.
@"shaving nick" @"kaanayhan" sağolun daha iyileri sizlerin olsun, ve kutusunda bile ayı resmi var harika kutu, rexte bizon yok ama olsun.

@"oozturk" evet taiga hocam Big Grin
(07/10/2020, Saat: 11:11)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" @"kaanayhan" sağolun daha iyileri sizlerin olsun, ve kutusunda bile ayı resmi var harika kutu, rexte bizon yok ama olsun.

@"oozturk" evet taiga hocam Big Grin
Hocam daha güzel bi fotoğrafı haketmez miydi bu boz ayı? Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: