En Son Ne Aldınız ?
@interrr üstad bence pre shave ile birlikte slantı deneyin.
n11 den ANKARATEKS adlı mağazadan Sebamed Balsam aldım. Almadan önce mesaj yazdım ve ürünü yeniliği, son kullanma tarihi hakkında bilgi istedim. Ürünlerimizin hepsi yenidir güvenle alışveriş yapabilirsiniz dediler.

Ben de satın aldım. Geldiğinde kullandım. Biraz yağlı ilginç geldi. Sebamed ürünlerin kötülüğü son kullanma tarihleri üzerinde yazmıyor. Sebamed Türkiye yi aradım. Üzerindeki lot numarasını okudum. Kontrol ettiler ve Temmuz ayında son kullanma tarihi geçmiş dediler.

İade ettim. Sizleride bilgilendirmiş olayım istedim ürün ve satıcı hakkında.
(18/11/2020, Saat: 23:35)1905sss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: n11 den ANKARATEKS adlı mağazadan Sebamed Balsam aldım. Almadan önce mesaj yazdım ve ürünü yeniliği, son kullanma tarihi hakkında bilgi istedim. Ürünlerimizin hepsi yenidir güvenle alışveriş yapabilirsiniz dediler.

Ben de satın aldım. Geldiğinde kullandım. Biraz yağlı ilginç geldi. Sebamed ürünlerin kötülüğü son kullanma tarihleri üzerinde yazmıyor. Sebamed Türkiye yi aradım. Üzerindeki lot numarasını okudum. Kontrol ettiler ve Temmuz ayında son kullanma tarihi geçmiş dediler.

İade ettim. Sizleride bilgilendirmiş olayım istedim ürün ve satıcı hakkında.

Teşekkür ederiz komşum ucuz olan şeylere dikkat etmek gerekir
(14/11/2020, Saat: 12:13)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Minimalist ama etkili. Tütün kolonyası eksik sanki  Cool

komşum gerçekten ekonomik ve minimalist bir set olmuş. fazlasıyla yetiyor inanın. omega fırçanın aynısı bende de var. seyahatteki setimin değişmez parçası.
(13/11/2020, Saat: 21:03)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ufak mutluluklar Smile

jB7Nl9.jpg

komşum gerçekten ekonomik ve minimal bir set. fazlasıyla yetiyor inanın. fırçanın aynısı bende de var. seyahat setimin değişmez parçası.
(19/11/2020, Saat: 14:24)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum gerçekten ekonomik ve minimal bir set. fazlasıyla yetiyor inanın. fırçanın aynısı bende de var. seyahat setimin değişmez parçası.

Aynen komşum minimalist ve başlangıç seti olarak tavsiye edebilirim.
TgJXNj.jpg
Bir de bunu deneyelim e77316cc0c53b166a52fc9c598b45287.jpg
00111101
Hayırlı olsun Tayfun Bey. Iyi günlerde kullanın.
Teşekkür ederim, sorular geldiği için fotoyu ekledim

Gift&Care den aldım, %15 indirim vardı, ek olarak 49.5 TL gümrük, posta, vs vergisi ödedim, kargo üzerine ürün bedeli olarak 25 Euro yazmışlar

Yaklaşık 25 günde teslim alabildim7ca00604e81c176f229ec55b23b5d884.jpg
00111101

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: