En Son Ne Aldınız ?
(30/12/2020, Saat: 23:48)tıraşterapisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: qzFI2G.jpg

Ömürlük fırça, güle güle kullanın
Bence ustura
(30/12/2020, Saat: 23:51)Erdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ömürlük fırça, güle güle kullanın

Cok tesekkurler, dediginiz gibi; omur vefa ettigince yoldas olmaya aday.
ahNBNq.jpg
Hepinize iyi yıllar komşularım. En son aliden bu aleti aldım. Baya agresif Yaqi RAMC1905 ile sap aynı başlık farklı https://tr.aliexpress.com/item/400063950...4c4dSmBEJy
(03/01/2021, Saat: 01:24)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepinize iyi yıllar komşularım.  En son aliden  bu aleti aldım. Baya agresif  Yaqi RAMC1905 ile sap aynı başlık farklı  https://tr.aliexpress.com/item/400063950...4c4dSmBEJy

Hayırlı olsun komşum  ben de 3 aydır yaqi Ramc1905 kullanıyordum. Görüntüsü şık fakat boyun altı sanki çok temiz traş  yapmıyordu. Birkaç haftadır yaqi dlc beast başlığını takıp kullanıyorum çok beğendim fakat kaplamaları farklı olduğu için görüntü güzel durmuyor.Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum özellikle Yaqi Ramc 1905 ile karşılaştırarak.
Trendyoldan birmilyoncu vitrinli saticinin birinden derby usta (10×10) siparişi verdim umarım sahte değildir sahtesi var mi derbinin bilmiyorum ama Smile
Her ne kadar sabun sevsemde yeni gelen urunleri denemek istedim, sagolsun Razorus Smile. Daha fazla cesit ürün görmek dilegiyle.

E7CbmL.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(03/01/2021, Saat: 20:17)Amokachi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum  ben de 3 aydır yaqi Ramc1905 kullanıyordum. Görüntüsü şık fakat boyun altı sanki çok temiz traş  yapmıyordu. Birkaç haftadır yaqi dlc beast başlığını takıp kullanıyorum çok beğendim fakat kaplamaları farklı olduğu için görüntü güzel durmuyor.Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum özellikle Yaqi Ramc 1905 ile karşılaştırarak.

Merhaba komşum fazla agresif geldiğinden olabildiğince fazla çeşit jilet kullanıyorum şu ana kadar en iyi az olsada komforu pempe siyah parida verdi. Bakalım diğer jiletlerle arası nasıl selamlar
sWKnfx.jpg

Happy marketten 18.95tl ye aldım. Koku tam bir klasik, Old spice kokusu. Firmayı tebrik etmem gerek bu kokuyu yakalayabildiği için. 200 ml olan ürünün toptantr de satışı mevcut
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/01/2021, Saat: 01:31)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Happy marketten 18.95tl ye aldım. Koku tam bir klasik, Old spice kokusu. Firmayı tebrik etmem gerek bu kokuyu yakalayabildiği için. 200 ml olan ürünün toptantr de satışı mevcut

Güle güle kullanın. Denk gelirsem ben de alayım, merak ettim.
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: