En Son Ne Aldınız ?
@"sertac42" Sertaç hocam Konya buluşması yaparsak siz iki büyük boy Samsonite çantayla gelirsiniz muhtemelen Smile Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
(08/02/2021, Saat: 21:34)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sertac42" Sertaç hocam Konya buluşması yaparsak siz iki büyük boy Samsonite çantayla gelirsiniz muhtemelen Smile Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
yapalım Smile
hanım bu mesajları okuyup beni yarın öğle namazına yetiştirmez ise

SM-G770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1970 doğumlu, 15 Eylül 2019 da geleneksel tıraşa gönül vermiş, Öğretim Üyesi
Sakal yapısı:Yumuşak
Cilt yapısı:Karma cilt yanaklar kuru
Tıraş sıklığı-şekli:İki günde bir
Rimei Aldım. Ankara Ulusta çokça bulunuyor.
IMG-20210209-004311.jpg

Yaqi mellon ,, tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool
Proraso sabunlar Galata No5 Kuaförden
Fuji ve jiletler impadan.Evden çıkmaya güzel bahane oldu.İstanbul kış ortasında yine bahar havasında1b2e20a02a95105ac384922900983625.jpg4ab4b1824bea063bcef62d157cbe33ef.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merak ettigim ürünlerdi, ToptanTr'den aldim.
Barber'ler gercekten berber kokusu ki, tekrar alacagimi dusunmuyorum.
Nivea ise her zaman guzel...

562yWX.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Yeni ürünler hayırlı olsun komşular9fe6595989eb20414ec02acc58f92262.jpg

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/02/2021, Saat: 12:45)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak ettigim ürünlerdi, ToptanTr'den aldim.
Barber'ler gercekten berber kokusu ki, tekrar alacagimi dusunmuyorum.
Nivea ise her zaman guzel...

562yWX.jpg

Komşum barberleri kokusundan mı yoksa kalıcılığından mı sevmediniz
(11/02/2021, Saat: 17:36)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum barberleri kokusundan mı yoksa kalıcılığından mı sevmediniz

Komşum,
Koku olarak insanı cezbeden bir kokuya sahip değiller benim düşünceme göre. Marmara Barber No:03'ü (turuncu renkli olan) çok severek kullanıyorum uzunca süredir ama bu kolonyalar daha iyi olabilirdi..
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ulus ve sıhhiye ilkizden aldığım nevaleler. Balsamı trendyoldan ikili olarak 40tlye geçen hafta aldim ancak tek parça ürün için mesaj bırakmak istemedim. Smile Pierre cardin balsam kıvamı yumuşak, hızlı emilen ve kokusu bekledikçe oturaklı hal alan hoş bir ürün. İçeriğinde mentol de mevcut ancak büyük bir ferahlatma etkisi verdiğini söyleyemem. Kullandıkça elimin gitme sebebi daha çok baymayan ancak maskülen kokusu diyebilirim. Paraben, sülfat, sikilon yok içeriğinde. Uygun fiyatlı ancak temiz içerikli balsam arayan komşularıma tavsiye ederim. Diğer ürünler için yorumlarımı tam fikir sahibi olduğumda kendi konularında yapacağım. Herkese keyifli tıraşlar.

q4h2GC.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: