En Son Ne Aldınız ?
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun. Keyifli tıraşlarınız olsun.
(21/02/2021, Saat: 16:33)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Wolfskin" çok teşekkür ederim değerli abim.

@"Hexciter" komşum; çok yumuşak bir fırça. Porsuk kılları gibi çok su tutmuyor ama performans olarak üst düzey bir sentetik fırça. Hatta ne yalan söyleyeyim Mühle’nin sentetik fırçalarından daha başarılı buldum diyebilirim. Tıraş kremleriyle ve yumuşak sabunlarla çok iyi anlaşıyor. Çok beğendim açıkçası.

Plisson’un yeni nesil sentetik ürünü ve hassas ciltler için öneriliyor. Yurtdışı kullanıcılardan birisi kaplamasının bir yerde kalktığı için iade ettiğini yazmıştı. Maalesef sadece tek sapla sunuluyor. Backbone nasıl?
Teşekkürler
@"Hexciter" Komşum, backbone u güçlü, yay gibi ama aynı zamanda yumuşak da. Hassas ciltlere mükemmel gider. Bu sap modeli plisson’un antika dediği ve en çok değer verdiği vazgeçilmez modeli. Geleneksel haline uygun olarak nikel bakır üzeri kaplama yapılmış. Doğal yapısı gereği her kapmanın bir ömrü olacaktır elbet, kalkma vs sorunları her üründe olabilir. Ben çok takılma derim bu hususa.
Wolfman WR2 0.95 ve Razorock Lupo SS DC ve 0.72 plaka2e8443c176b89c4cac610484bbee7bda.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@"aobetin" üstelik iki ürün birden, yılın alımı olmuş üstadım. Güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(22/02/2021, Saat: 14:16)aobetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wolfman WR2 0.95 ve Razorock Lupo SS DC ve 0.72 plaka2e8443c176b89c4cac610484bbee7bda.jpg

Lupo ss .72 yorumları çok iyi. Ben alüminyum lupoyu beğenerek kullanıyorum. Karşılaştırma şansı olan var mı performans ve hissiyat açısından?
(22/02/2021, Saat: 15:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"aobetin" üstelik iki ürün birden, yılın alımı olmuş üstadım. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim Onur Bey. Sağolun.

(22/02/2021, Saat: 14:16)aobetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wolfman WR2 0.95 ve Razorock Lupo SS DC ve 0.72 plaka2e8443c176b89c4cac610484bbee7bda.jpg

Güle güle kullan Önder üstad hayırlısı olsun abi @aobetin

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/02/2021, Saat: 17:17)nakres35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan Önder üstad hayırlısı olsun abi @aobetin

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim Serkan. Sağolasın.

Tüm yeni ürün alan arkadaşlarımızın ürünleri hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: