En Son Ne Aldınız ?
Sonunda 78 bir BB bulabildim yıllar sonra. Y3 arıyordum, bu Y2 gerçi ama o kadar olsun artık Smile
DxI8Wr.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(02/03/2021, Saat: 13:14)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda 78 bir BB bulabildim yıllar sonra. Y3 arıyordum, bu Y2 gerçi ama o kadar olsun artık Smile

Hayırlı olsun komşum, en kötü abi dersiniz. Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(02/03/2021, Saat: 16:35)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum,  en kötü abi dersiniz. Smile

Teşekkürler üstad Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Hayırlı olsun komşum. Y3 ve Y2 ne demek? Uyum sağladığım aletleri tamamladıktan sonra güzel bir vintage alet almayı düşünüyorum. Vintage aletlerin tarihçeleri var mıdır forumda acaba?
(02/03/2021, Saat: 22:53)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Y3 ve Y2 ne demek? Uyum sağladığım aletleri tamamladıktan sonra güzel bir vintage alet almayı düşünüyorum. Vintage aletlerin tarihçeleri var mıdır forumda acaba?

Olması lazım. Yoksa da Google da vintage safety razor date codes diyerek de bulabilirsiniz.

Vintage gillette lerde harf üretildiği yılı, rakam da üretildiği çeyregi ifade eder.
(02/03/2021, Saat: 23:01)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olması lazım. Yoksa da Google da vintage safety razor date codes diyerek de bulabilirsiniz.  

Vintage gillette lerde harf üretildiği yılı,  rakam da üretildiği çeyregi ifade eder.

Teşekkür ederim komşum bakıyorum dediğiniz şekilde.
3396b4518a4b551c9c6b52ab572dffa6.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Haward'dan aldığım son canavarlar geldi. Baby futur diğerlerinden daha hafif. En ağırı gunmetal olan ve çok dengeli. Futur klonunu çok beğenmiştim. Bunun da ağırlığını falan çok benziyor. Kesimi daha yumuşak deniliyor diğerine göre ama benim için asıl önemli olan kafa bölümünün daha kibar oluşu. Büyük ihtimalle deneyimlendikten sonra ikisi elden çıkarılacak. Zira yer ayarlamak büyük mesele. Smile
- Baby futur
- Edwin jagger 86bl görünümlü tto
- Gunmetal tto

aotQx9.jpg
Merhabalar değerli komşularım,

En son yaptığım alışverişte aldıklarımı aşağıda sıralıyor, resmini paylaşıyor ve değerlendirmelerimi aşağıda sunuyorum;

+ Mühle Rocca Tıraş Aleti : R89 makineden sonra gerek kalitesi gerekse kesim hassasiyetini çok beğendim. Gilette Permasharp ve Gilette Platinum ile çok güzel uyum sağladığını söyleyebilirim.

+ Yaqi Sagrada Familia Sentetik Fırça : En başından beri Porsuk Kılı Fırça kullanan biri olarak Sentetik Fırçalara önyargılı yaklaşmıştım. Fakat Yaqi Sagrada tam bir fiyat performans canavarı. Cildinize yaptığı masaj etkisi çok iyi. Çok çabuk sürede ve bol miktarda köpük üretebiliyorsunuz. Aynı zamanda sentetik olduğu için de kısa sürede kuruyor.

+ Zaza Cilt Şapı : Her sabah tıraşımdan sonra eksik etmeden kullandığım bir ürün oldu. Gayet başarılı.

8fde73e21fd76544ec26f7d80bc563b2.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geleneksel Tıraş Sabah Terapimizdir  Fırça
@"gladxyz" @"hasanandnexus" @"AeAtalay" hepsi bir birinden güzel yeni ürünleriniz hayırlı olsun, güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: