En Son Ne Aldınız ?
(31/01/2017, Saat: 17:28)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım forumun ilk Rocca'sı bana kısmet oldu. Big Grin

2pta42v.jpg

Güle güle kullanın komşum
(31/01/2017, Saat: 18:12)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin rocca niz hayirli olsun. Bende uzun zamandir takip ediyorum yorumlariniz beklıyoruz.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk yorumlarım olumlu. R89 ile R41'in arasında çok güzel bir yere oturtmuşlar agresifliği.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(31/01/2017, Saat: 18:34)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk yorumlarım olumlu. R89 ile R41'in arasında çok güzel bir yere oturtmuşlar agresifliği.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın üstat. Ben yabancı forumlarda 89 dan daha mild olacak diye okumuştum. İncelemenizi bekleyip, göreceğiz. Big Grin
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
keyifli günlerle kullanın @cihankeskin komşum. varlığından haberim yoktu böyle bir aletin. sap kısmı özellikle değişik olmuş sanki deri gibi çok hoş.
@GartBnx Burak kardeşim gerçekten çok güzelmiş güle güle kullanWink performans beklediğiniz gibi çıktımı acaba merakla bekliyorumWink

@cihankeskin komşum iyi günlerde güle güle kullanın çok güzel çok şık duruyor..

@cihankeskin Hayırlı olsun kardeşim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@cihankeskin
Teşekkür ederim, sende iyi günlerde kullan Cihan..
@Tahir @AKadir @Nani Kuş Teşekkür ederim..
@cihankeskin komşum Rocca gerçekten güzel görünüyor , oldukça ilgimi çekti. Güle güle kullanın komşumSmile Eğer Rocnel DE-P ile agresiflik açısından bir kıyaslamasını yapabilirseniz sevinirimSmile
@GartBnx komşum gerçekten rüya gibi bir fırça. güle güle kullanın komşumSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: