En Son Ne Aldınız ?
@emrah06

Komsu bu daha once resimlerini paylastıgınız aletti degilmi. Tekrar hayırlı olsun.
(29/11/2016, Saat: 23:53)feltro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aha benim emektar Smile Bekliyordum bu anı. Olur da elime gecerse içindeki jileti de göndereceğim sana arayıştayım. Smile

Eyvallah. Bende bakınıyorum ama bulamadım henüz. Seti tamamlarsam çok daha kıymetli olacak. Tekrar teşekkür ederim kardeşim.
16bg0gy.jpg
2ir9e6p.jpg
2crxatf.jpg

Portland Razor Co. firmasından aldığım usturam, elime ulaştı 3. tıraşımı da oldum , gerçekten herşeyiyle çok beğendim. usturanın kendisi O1 takım çeliğinden 8/8 ölçüsünde, sapı ise stabilize edilmiş akağaç ahşapından , çok dengeli bir ustura, ayrıca detaylar çok güzel çalışılmış.
Çok güzel görünüyor gerçekten, güle güle kullanın @taskind komşum.
@taskind üstad göz alıcı duruyor, güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@taskind hocam güle güle kullanın. Farklı bir usturaya benziyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@taskind
Hayırlı olsun hocam. Sırtı baba kalınlıktaymıs aletin.
(30/11/2016, Saat: 00:50)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emrah06

Komsu bu daha once resimlerini paylastıgınız aletti degilmi. Tekrar hayırlı olsun.

Teşekkür ederim üstat, kusura bakmayın mesajı yeni gördüm. @ özelliği çalışmamış. Bu aleti daha önce feltro hocam paylaşmıştı. Ondan aldım.
Tras öncesi olarak kullanmayı düşünüyorum. Umarım şişesinin tasarımı gibi sade ama aynı zamanda etkilidir.
Maalesef telefonla resim ekleyemedim. Pc den yapmam gerekecek. Bu arada urun Depot pre-post shave.2rm1fna.jpg
İyi günlerde kullanın @taskind komşum çok şık duruyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: