En Son Ne Aldınız ?
(05/01/2017, Saat: 12:29)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan komşum. Benim 42c kargo'da Smile

Sağol komşum. Size de şimdiden 42C ile keyifli tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@msakalli

Komsum open comb olmasının mild veya agresif olmasınla bir alakası yok. Bir ornek vereyim. Dunyanın en mild aletlerinden biri phoenix double open comb, hatta yabancıyı keser de bizlerin esmer sakalı kesmez kadar mild.

11v76zq.jpg
(05/01/2017, Saat: 17:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli

Komsum open comb olmasının mild veya agresif olmasınla bir alakası yok. Bir ornek vereyim. Dunyanın en mild aletlerinden biri phoenix double open comb, hatta yabancıyı keser de bizlerin esmer sakalı kesmez kadar mild.

11v76zq.jpg

Dostum, ben PisPorsuk komşumun yorumu üzerine tahmini yorum yapmıştım, yani asıl soru @PisPorsuk komşuma ait  Smile
Bilginin sahibi olmaz komsu. Ortaya sunduk alan alsın Tongue Big Grin
(05/01/2017, Saat: 19:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilginin sahibi olmaz komsu. Ortaya sunduk alan alsın Big Grin
Büyüksün komşum

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@DeaKeN komşum iyi günlerde kullanın yeni Merkurünüzü..

(05/01/2017, Saat: 21:04)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum iyi günlerde kullanın yeni Merkurünüzü..

Sağolun üstat çoktandır almak istediğim aletti sağolsun @impaticaret getirmiş ve 24 saatte ulaştırdı bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
İlk vintage tıraş aletim..ilk sürüş yarın sabah ..
dade04e1be5e9ea3ba46d97c89f88b4a.jpg1d7ad422388c7e08b5ad96fd6e22e209.jpg
@Men-Sup Ediz kardeşim iyi günlerde keyifle kullan çok şık duruyor. Bu Gilette tto gibi görünüyor hangi model acaba..

(05/01/2017, Saat: 22:48)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Men-Sup Ediz kardeşim iyi günlerde keyifle kullan çok şık duruyor. Bu Gilette tto gibi görünüyor hangi model acaba..
Teşekkür ederim @Tahir abi. Alet 1956 B2 Gillette Red Tip Super Speed TTO.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: