En Son Ne Aldınız ?
de7452f47943148945bf9026f12bd68a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
410c09a301242addfc2bb23bfe03fc9d.jpg Mustafa Bey'e uğradım,sağolsun Ürünleri muhafaza etmiş.Hanım da yanımda olunca pek olmadı,bir dahaki sefere tek gitmek lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Yaklaşık 2 ay önce sipariş verdiğimiz fırça elime ulaştı. Sürecin başından sonuna kadar emeği geçen ve hiçbir karşılık beklemeden her türlü yardımını benden esirgemeyen @GartBnx Burak Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu forum gerçekten de sadece bir forum değil. Daha fazlası...
6rbJMk.jpg
(13/01/2017, Saat: 15:50)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 2 ay önce sipariş verdiğimiz fırça elime ulaştı. Sürecin başından sonuna kadar emeği geçen ve hiçbir karşılık beklemeden her türlü yardımını benden esirgemeyen @GartBnx Burak Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu forum gerçekten de sadece bir forum değil. Daha fazlası...

İyi günlerde kullanın...
@SKYBRAVE komşum iyi günlerde kullanın. Formumuzla ilgili düşüncelerinizde size tüm kalbimle katılıyorum..
@GartBnx Burak dostumuzun yakın ve içten yardımları için bende ayrıca burdan teşekkür ve sevgilerimi iletmek istetim

@GartBnx teşekkür ederim Burak Bey Fırça
@Tahir teşekkür ederim Fırça Bu forumun bir parçası olmak gerçekten bir ayrıcalık benim için Smile
Komşular nereye sorsam bilemedim soruma başlık da açılmaz. Başlıkla alakalı olsun️ en son tobs avocado ve sandalwood krem ve uzun progress aldım. Sorum şu: ben tasta köpürtme yapıyorum. Kaptan ihtiyacım olan kremi nasıl alacağım bunun yöntemi nedir? Tüp kolay sıkıyosun tamam da mutlaka bunun da benim bilmediğim bir yöntemi vardır. Teşekkürler

EVA-L19 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/01/2017, Saat: 12:23)forgotten2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular nereye sorsam bilemedim soruma başlık da açılmaz. Başlıkla alakalı olsun️ en son tobs avocado ve sandalwood krem ve uzun progress aldım.  Sorum şu: ben tasta köpürtme yapıyorum. Kaptan ihtiyacım olan kremi nasıl alacağım bunun yöntemi nedir?  Tüp kolay sıkıyosun tamam da mutlaka bunun da benim bilmediğim bir yöntemi vardır.  Teşekkürler

bakla_ck.jpg
5721eef4c03c0e45c468b3aa
(15/01/2017, Saat: 12:23)forgotten2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular nereye sorsam bilemedim soruma başlık da açılmaz. Başlıkla alakalı olsun️ en son tobs avocado ve sandalwood krem ve uzun progress aldım.  Sorum şu: ben tasta köpürtme yapıyorum. Kaptan ihtiyacım olan kremi nasıl alacağım bunun yöntemi nedir?  Tüp kolay sıkıyosun tamam da mutlaka bunun da benim bilmediğim bir yöntemi vardır.  Teşekkürler

Tavsiye edilen  en sağlıklı yöntem ( kremi kullanırken az da olsa su ile temas  etmesi sonucu belli bir süre sonra bozulduğu söylenir ) hem sabun hem krem için : bir çay kaşığı kullanarak sabundan az bir parça alın , krem içinse kaşıkla kaptan biraz krem alın bunu ister fırçanın üstüne , isterseniz kaba koyarak köpürtün .

Ne uğraşıcam  kaşıkla dersenizde elinizi yıkayın yani eliniz temiz olsun , fakat elinizin tam olarak kuruduğundan emin olun . ( Eğer eliniz ıslak iken krem alırsanız ilk başta da dediğim gibi zamanla kremi bozulabilir ) Ardından parmağınızla bir nohut tanesi kadar krem alıp fırça yada tasa sürerek köpürtün .

Saygılar ,
️ çok teşekkür ederim komşular aklın yolu birmiş. Benim de banyoda bir çay kaşığı duruyordu bu iş için.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: