En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s üstad güzel günlerde kullanın Smile
Cok sagolun arkadaslar, dedigim gibi daha guzelleri sizlerin olsun.
Ama bitmedi az once Akadir ile NaniKus ugradılar(sonra Ayhan komsumda katıldı), bizim buraya elleri dolu gelmisler. Yılbası mı desem, Serdar delidir deliye hergun bayramdır mı desemm sonucta tertemiz kalplerinden gelmis elleri dolu gelmisler. Hediyelere bogdular beni.
Sentetik fırca denesin diye devrim abiye vermistim fakat bazı vukuatlar yasamıslar beraber, bana yenisini getirmis Smile

Once mustafa Beyin paketi, ustune bu Akadir ve NaniKus komsumun hediyeleri ve Ayhan kardesle beraber hos sohbet dolu unutmayacagım bir gun oldu benim icin. Cook tesekkurler

igj7yo.jpg
Sevgili GelTir ailemiz diyorum burası forum ötesi bir aile..  @dikdik_s kardeşimin yaşadığı bayramı bana yaşatan @NaniKuş Devrim komşumuza bende burdan teşekkürlerimi bildirmek istedim.. Değerli bilgi ve tecrübe paylaşımları ile yetinmeyip bana güzel hediyeler gönderen güzel insan Devrim kardeşim çok çok teşekkürler.
209iy6q.jpg

(17/01/2017, Saat: 13:16)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce special edition ı kullanıp, memnun kalmamıştım. Resmen tütün kolonyası gibi kokuyordu. Genuine in kokusu aynı mı @dikdik_s hocam.

Üstadım hem floid kullanıp, hem de farklı koku olsun derseniz ben Black'i öneririm. Bi parfüm vardı adını hatırlamadığım, ona çok benzetiyorum ben onu. @impaticaret Mustafa bey parfümlerden anlıyor, ona sorabilirsiniz hangi parfüm diye. Daha sonra civarınızdaki bir dolum parfümcüden kokuyu test edip alıp almamaya karar verebilirsiniz. Floid benim de çok beğendiğim bir AS, tam da kışlık bir ürün zaten, mevsimindeyken tüketmek lazım : )
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
fe4f9c305bf96dd5c172d1ac0f17463e.jpg

2f63c4bc6ddacc3f035b047a1b7bb1f5.jpg

Gart...
@GartBnx Burak komşum ikiside çok güzel iyi günlerde keyifle kullanın..

(17/01/2017, Saat: 21:11)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım hem floid kullanıp, hem de farklı koku olsun derseniz ben Black'i öneririm. Bi parfüm vardı adını hatırlamadığım, ona çok benzetiyorum ben onu. @impaticaret Mustafa bey parfümlerden anlıyor, ona sorabilirsiniz hangi parfüm diye. Daha sonra civarınızdaki bir dolum parfümcüden kokuyu test edip alıp almamaya karar verebilirsiniz. Floid benim de çok beğendiğim bir AS, tam da kışlık bir ürün zaten, mevsimindeyken tüketmek lazım : )

@onurcakmak hocam teşekkür ederim mutlaka deneyeceğim. Zaten daha önce sizin tavsiyesiniz myrsol metilsol u alışveriş listeme yazmıştım. Bunu da ekliyorum.
(11/01/2017, Saat: 16:27)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba
resimdeki çini kaseyi n11 den buldum .İyi bir köpürtme tası olarak kullanıyorum.Scuttle gelene kadar durumu idare eder diye düşündüm.fiyatı 10 tl idi.98916559.png

Sayın Marek, ben de tam böyle bir şey bakıyordum, aynısını N11'den bulup sipariş ettim, elime az önce ulaştı. Yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Selamlar
The stream will cease to flow;
The wind will cease to blow;
The clouds will cease to fleet;
The heart will cease to beat;
For all things must die.
-Alfred Lord Tennyson
(19/01/2017, Saat: 17:06)tagedieb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Marek, ben de tam böyle bir şey bakıyordum, aynısını N11'den bulup sipariş ettim, elime az önce ulaştı. Yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Selamlar

güzel günlerde kullanın...bende forumda paylaşılan bir fotoğrafta görerek aratmıştım
gayet güzel iş görüyor.
Rafta görüp kutu ve şişesiyle ilgimi çeken bu tıraş kolonyası,  mis gibi kokan fresh kokusuyla da benim favorilerimden artık.
1Vbky5.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: