En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s üstad güzel günlerde kullanın Smile
Cevapla
Cok sagolun arkadaslar, dedigim gibi daha guzelleri sizlerin olsun.
Ama bitmedi az once Akadir ile NaniKus ugradılar(sonra Ayhan komsumda katıldı), bizim buraya elleri dolu gelmisler. Yılbası mı desem, Serdar delidir deliye hergun bayramdır mı desemm sonucta tertemiz kalplerinden gelmis elleri dolu gelmisler. Hediyelere bogdular beni.
Sentetik fırca denesin diye devrim abiye vermistim fakat bazı vukuatlar yasamıslar beraber, bana yenisini getirmis Smile

Once mustafa Beyin paketi, ustune bu Akadir ve NaniKus komsumun hediyeleri ve Ayhan kardesle beraber hos sohbet dolu unutmayacagım bir gun oldu benim icin. Cook tesekkurler

igj7yo.jpg
Cevapla
Sevgili GelTir ailemiz diyorum burası forum ötesi bir aile.. [email protected]_s kardeşimin yaşadığı bayramı bana yaşatan @NaniKuş Devrim komşumuza bende burdan teşekkürlerimi bildirmek istedim.. Değerli bilgi ve tecrübe paylaşımları ile yetinmeyip bana güzel hediyeler gönderen güzel insan Devrim kardeşim çok çok teşekkürler.
209iy6q.jpg

Cevapla
(Dün, Saat: 12:16)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce special edition ı kullanıp, memnun kalmamıştım. Resmen tütün kolonyası gibi kokuyordu. Genuine in kokusu aynı mı @dikdik_s hocam.

Üstadım hem floid kullanıp, hem de farklı koku olsun derseniz ben Black'i öneririm. Bi parfüm vardı adını hatırlamadığım, ona çok benzetiyorum ben onu. @impaticaret Mustafa bey parfümlerden anlıyor, ona sorabilirsiniz hangi parfüm diye. Daha sonra civarınızdaki bir dolum parfümcüden kokuyu test edip alıp almamaya karar verebilirsiniz. Floid benim de çok beğendiğim bir AS, tam da kışlık bir ürün zaten, mevsimindeyken tüketmek lazım : )
SATILIK: Vintage Alet, Fırça, Sabun, Krem, AS, PS ve Diğerleri
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7861

I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Cevapla
fe4f9c305bf96dd5c172d1ac0f17463e.jpg

2f63c4bc6ddacc3f035b047a1b7bb1f5.jpg

Gart...
Cevapla
@GartBnx Burak komşum ikiside çok güzel iyi günlerde keyifle kullanın..

Cevapla
Konuyu Okuyanlar: baydn26, calexico, 1 Ziyaretçi