En Son Ne Aldınız ?
(22/01/2017, Saat: 14:37)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum alet çok mu agresif geldi yoksa başka nedenden dolayı mı sattınız?

Alet bana agır ve agresif geldi, cildimi kıpkırmızı yaptı, ne yaptıysam olmadı komsum bende gittim merkur 34 un goldunu aldım metal rengini sattımSmile) bu aralar gold renk gillete fatboy bakınıyorum Smile
(24/01/2017, Saat: 19:00)yener Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet bana agır ve agresif geldi, cildimi kıpkırmızı yaptı, ne yaptıysam olmadı komsum bende gittim merkur 34 un goldunu aldım metal rengini sattımSmile) bu aralar gold renk gillete fatboy bakınıyorum Smile

Rocnel fatboya altın kaplama yapıyormu acaba
Smile
Beklediğim cicilerim geldiWink Ben yardımları için @Nani Kuş Devrim komşuma, KCobra nın bulunmasından sipariş ve alnmasına  A--> Z ye bana paketi açmaktan başka hiç bir şey bırakmamış olan @GartBnx Burak kardeşime çok çok teşekkür ederim. Dostların sıkça ifade ettikleri gibi  Geltir forum ötesi bir aile.
Geltir öncesi varlığından bile haberim olmadığı güzellikleri, kalite bilgi ve zevkleri paylaşan tüm komşularıma ayrıca teşekkürlerWink

2j1odvk.jpg

@Tahir komşum güle güle güzel anlar ve anılarda kullanın.
(24/01/2017, Saat: 19:06)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beklediğim cicilerim geldiWink Ben yardımları için @Nani Kuş Devrim komşuma, KCobra nın bulunmasından sipariş ve alnmasına  A--> Z ye bana paketi açmaktan başka hiç bir şey bırakmamış olan @GartBnx Burak kardeşime çok çok teşekkür ederim. Dostların sıkça ifade ettikleri gibi  Geltir forum ötesi bir aile.
Geltir öncesi varlığından bile haberim olmadığı güzellikleri, kalite bilgi ve zevkleri paylaşan tüm komşularıma ayrıca teşekkürlerWink

2j1odvk.jpg
Cobra'sız ev kalmasın organizasyonu kapsamında cobrasina kavuşan @Tahir Bey'e iyi günlerde kullanmasını diliyorum

Gart...
(24/01/2017, Saat: 19:13)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum güle güle güzel anlar ve anılarda kullanın.

Anısı çok @Nani Kuş Devrim kardeşim Wink Bana daha King Cobra ne deselerdi "KCobra vs Mongoose" dövüşü derdim Shy ilk sizde gördüm, sizle facetime ve yakışıklı İlhan'ımız bana hangi jileti kullandığını gösterdi. Yani anıları sizle ve @GartBnx komşumuzla süslü..

Güle güle kullanın @Tahir komşum, çok güzel ürünler gerçekten.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/01/2017, Saat: 20:51)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın @Tahir komşum, çok güzel ürünler gerçekten.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok çok teşekkürler @msakalli komşum, güzel dostlarımız sayesinde sağolsunlar..
Bu arada bu gün Paşabahçeye uğradım sizin güzel filitre kahve + bardak setti için, kulağınız çınlamıştırWink
Kalmamış malesef ama sipariş aldılar..

(24/01/2017, Saat: 19:19)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cobra'sız ev kalmasın organizasyonu kapsamında cobrasina kavuşan @Tahir Bey'e iyi günlerde kullanmasını diliyorum

Gart...

Çok çok teşekkürler @GartBnx Burak kardeşim,, yardımlarınız olmazsa bu güzel aleti ve settini ne bulabilir nede alabilirdim gerçekten..

Hayırlı olsun @Tahir üstadım. Güle güle kullanın.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: