En Son Ne Aldınız ?
Haydi hayırlı olsun komsu. Guzel gunlerde zevkli tıraslar gecirmen dilegiyle. Usturadan cok uzaklasmamanı dilerim, hazır yapabiliyorken.
(24/01/2017, Saat: 23:24)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir komşum o zaman ikimizide birebir aynısından Fırça geliyor Wink Tez gelir inşallah..
Fırçalarin sapları ve renkleri ayrı ayrı.. Ama kıl tipi aynı ancak farklı hissiyatı olacaktır knot ve loft farkından...

Gart...
@Tahir komşum hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
(25/01/2017, Saat: 10:12)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Çok çok teşekkürler @Zeman komşum. Şu an tıraş ön hazırlığı var Fırça ilk deneme biraz sonra Tıraş aleti

(25/01/2017, Saat: 10:06)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçalarin sapları ve renkleri ayrı ayrı..  Ama kıl tipi aynı ancak farklı hissiyatı olacaktır knot ve loft farkından...  

Gart...

@GartBnx Burak komşum merhaba, Bu farkı sonunda ayırt edeceğim deneye deneye sayenizde Fırça Wink
Birazdan King Cobra ile ilk deneme sürüşümüz var Tıraş aleti

@cihankeskin hayırlı olsun komşum. Diş macunundan memnunsunuz anlaşılan, ben de alacağım Smile
@Tahir hayırlı olsun komşum alet çok çok şık görünüyor Smile
2itgt1.jpg
bunlar ile birlikte elimde de jilet kullanan her çeşit jiletli usturaya sahip olmuş oldum. @impaticaret   mustafa bey elindeki ürün çeşitliliği ile beni yurt dışından kargo beklemek durumunda bırakmadı.
@Tahir komşum ciciler pek güzelmiş, keyifle kullanın.
@mazot komşum resimden anlaşıldığı üzere ustura tıraşına tam gaz devam diyorsunuz. Çok şık ürünler seçmişsiniz, ustura kullanamasam da görünüşlerinden etkilendim Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
teşekkür ederim sizi de beklerizSmile
(25/01/2017, Saat: 17:04)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum ciciler pek güzelmiş, keyifle kullanın.
@mazot komşum resimden anlaşıldığı üzere ustura tıraşına tam gaz devam diyorsunuz. Çok şık ürünler seçmişsiniz, ustura kullanamasam da görünüşlerinden etkilendim Smile

Çok çok teşekkürler @recklesstr komşum..Çok saolun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: