En Son Ne Aldınız ?
Bu güzelliği resmi olarak tanıştırmamışım. @dikdik_s komşuma tekrar teşekkür ederim.

4tq4y9.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Guzel tıraslarda zevkle kullan kardesim. 50 seneyi devirmis aletler, seninlede bir 50 devirmesi dileklerimle.
(26/01/2017, Saat: 19:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu güzelliği resmi olarak tanıştırmamışım. @dikdik_s komşuma tekrar teşekkür ederim.

4tq4y9.jpg

Güle güle kullanın üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@cihankeskin üstad güzel günlerde keyifli tıraslarda zevkle kullanın. dikdik_s kardesimiz çok zevkli
duruşu renkleri orjinalinden daha şık ve class duruyor.

@cihankeskin güle güle kullanın , muhteşem duruyor gerçekten. @dikdik_s ve sizin aranızdaki bu bağ kadar olmasa da. Bu organizasyona çeşitli sebeplerle katılmamıştım ama izledim ve bu organizasyon vasıtasıyla canlı canlı gördüm ki burası gerçek bir yarenlik , ahbaplık yuvası. Cansınız.
(26/01/2017, Saat: 19:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu güzelliği resmi olarak tanıştırmamışım. @dikdik_s komşuma tekrar teşekkür ederim.

4tq4y9.jpg

Gule gule kullan komsum. Tam bir masterpiece.g
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
dfv968.jpg
@korgunv
Komsu hangi ulkenin malları bunlar.
(28/01/2017, Saat: 10:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @korgunv
Komsu hangi ulkenin malları bunlar.

Replikalara bakılırsa Indian gibi sanki Serdar komşum Wink

(28/01/2017, Saat: 11:19)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Replikalara bakılırsa Indian gibi sanki Serdar komşum Wink

Dogru tahmin ettin @Tahir komsum. Caola haric hepsi India. Caola is Hungary. Hepsini Doha'dan (Katar) aldim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: