En Son Ne Aldınız ?
Selamlar arkadaşlar ;
Aliexprees'te kuruluşa özel indirim günleri başlamış ming shi shaver 2000s '4,99 dolara aldım.
firmada 9,99 yazıyordu satın alırken aliexprees 5 dolar indirim çeki veriyor.
Hangi sitede acaba?
Selam komşum ; Aliexprees satıcı ismi aşağıda yazılı

Order ID: 82848207270546 View Detail
Order time & date: 01:23 Mar. 29 2017
Store name: YINTAL01 Store
View Store | Contact Seller (0 unread)
Order amount:
$ 4.99

MINGSHI Tam Çinko Alaşım Güvenlik Razor Erkekler Için Ayarlanabilir 1-6 Dosyaları Yakın Tıraş Klasik Çift Kenar Jilet
[Transaction Screenshot]
$ 9.99 X1

Payment being verified Mobile Order Cancel Order
(29/03/2017, Saat: 13:45)mustafaçakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam komşum ; Aliexprees satıcı ismi aşağıda yazılı

Order ID: 82848207270546 View Detail
Order time & date: 01:23 Mar. 29 2017
Store name: YINTAL01 Store
View Store | Contact Seller (0 unread)
Order amount:
$ 4.99

MINGSHI Tam Çinko Alaşım Güvenlik Razor Erkekler Için Ayarlanabilir 1-6 Dosyaları Yakın Tıraş Klasik Çift Kenar Jilet
[Transaction Screenshot]
$ 9.99 X1

Payment being verified Mobile Order Cancel Order

hocam o dediğiniz nasıl oldu ya. bakıyorum şimdi herhangi bir 5 dolar indirim olmadı.
https://www.instagram.com/u1071/
Selamlar komşum ben yeni üyelik açtım satın alırken kendiliğinden indirim yaptı .Daha önçeki üyeliğimle vermedi denemekte fayda var.
Bende denedim olmadı o fiyata almayı çok isterim şahsen. Acaba daha ayrıntılı anlatmanız mümkün mü? Ben uygulamada çıkış yaptm yeni bir gmail ile girdim 0 jeton var sepette veya dah ilerisinde hiç indirim yapmadı
Komşum almak için ararken birden pencere içinde 4.99 yazdı almak için tıkladım, tekrar 9.99 yazıyordu! Alta bakınca indirimi gördüm işlemi tamamladım.Aliexpres 7 yıla ait anlık bir indirim olabilir komşum.
Tekrar arkadaşa almaya çalıştım aynı fiyattan olmadı.
Ebay dan 100 adet gillette 7'oclock yellow aldım. Toplam 63 TL ödedim. Kullanmadım ancak paketleri karşılaştırdım, hiç bir fark göremedim. Orijinal olduğunu düşünüyorum
Az önce aliexpress üye oldum uygulamayı indirdim 15 $ ürün için 2$ dolar indirim verdi.
Hep uzakdoğu traş malzemelerini merak ederim. Bir arkadaşımda hediye getirmiş.

11rr59f.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: