En Son Ne Aldınız ?
(25/05/2017, Saat: 17:55)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CMO05 yok efenim kesinlikle olmaz. Sizin kahve falınıza baktım 3 vakit mi desem, 5 vakit mi desem.... Smile
Şaka bi tarafa ben de çok memnun oldum hocam. Hele Ankara da olmanız çok çok iyi oldu zaten bir elin parmakları kadarız. En kısa sürede yüzyüze görüşmek ümidi ile.

@corpus36 teşekkür ederim Başkanım daha iyileri senin olsun. Ama şu klavye olayını yapma vallahi yapma bak bozuşuruz. Şaka bi tarafa yapma başkanım çalıştığım işyerinin güvenlik ayarları usb ye farklı bir cihaz takınca izin vermiyor malum sektör olarak aşırı rahatsız bir sektördeyim. Maillerimiz bile filtrelerden geçiyor.

Ayar bizim işimiz başkanım Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(25/05/2017, Saat: 17:55)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CMO05 yok efenim kesinlikle olmaz. Sizin kahve falınıza baktım 3 vakit mi desem, 5 vakit mi desem.... Smile
Şaka bi tarafa ben de çok memnun oldum hocam. Hele Ankara da olmanız çok çok iyi oldu zaten bir elin parmakları kadarız. En kısa sürede yüzyüze görüşmek ümidi ile.

@corpus36 teşekkür ederim Başkanım daha iyileri senin olsun. Ama şu klavye olayını yapma vallahi yapma bak bozuşuruz. Şaka bi tarafa yapma başkanım çalıştığım işyerinin güvenlik ayarları usb ye farklı bir cihaz takınca izin vermiyor malum sektör olarak aşırı rahatsız bir sektördeyim. Maillerimiz bile filtrelerden geçiyor.

Kismet olsa da Ankara bulusmasi yapsak deyip cekileyim kenara Angel
Smile
e864692b82e158edd686ffded6214896.jpgOnur beye ilgisi ve hoş sohbeti için çok teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
(26/05/2017, Saat: 19:19)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e864692b82e158edd686ffded6214896.jpgOnur beye ilgisi ve hoş sohbeti için çok teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun @marek komşum . Güle güle kullanın .
@corpus36 , @izbe , @marek

Hayırlı olsun ustadlar hepsi cok guzel.
(26/05/2017, Saat: 19:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 , @izbe ,  @marek

Hayırlı olsun ustadlar hepsi cok guzel.

Eyvallah Serdar Baba. Daha güzelleri senin olsun.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@Serjames üstad (1.derece hemşehrim Smile ) teşekkür ederim.Forumda dediğimiz gibi'' daha güzelleri senin olsun.''
de te fabula narratur.!
@dikdik_s üstadım çok teşekkür ederim sağol.
de te fabula narratur.!
(26/05/2017, Saat: 20:16)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames üstad (1.derece hemşehrim Smile ) teşekkür ederim.Forumda dediğimiz gibi'' daha güzelleri senin olsun.''

Ohooo gardaşum hiç demeyesun hemşehri oldiğumüzi , olirmu böle Smile

Forumda ki rizeli sayısı artıyor . Kalabalık bir İzmir grubu vardı , bu gidişle kısa zamanda Rizeli grubu da olacak Smile

Teşekkür ederim Wink
ojGg29.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: