En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx üstat haydi gözün aydın sağlıkla kullan. Bilirim bilirim epeydir kovalıyoruz Roccayı
Cevapla
(20/09/2017, Saat: 21:29)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önceden bahsi geçtiyse veya bu konunun adabı bu şekildeyse bilemiyorum ama alınan şeylerin ve günün tıraşına konulan fotoğraflardaki ürünlerin altlarına isimleri yazılsa nasıl olur? En azından nedir, ne değildir araştırmak isteyenler için iyi olmaz? Ürünlerin ismi olmayınca görsel olarak güzel bir görüntünün ötesine gitmiyor.

Size katılıyorum. Arkadaşlar gerçekden sanat eseri resimler çekiyorlar. Ellerine sağlık. Altina yazılacak biraz bilgi paylaşımı zenginleştirecektir.
Cevapla
(21/09/2017, Saat: 10:28)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür Ederim. bu bulmakta en zorlandığım aletlerden birisi  oldu ya.. ummadık taş baş yardı. kim derdi ki muhle zor bulunacak diye...
(21/09/2017, Saat: 10:43)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx üstat haydi gözün aydın sağlıkla kullan. Bilirim bilirim epeydir kovalıyoruz Roccayı

Ben de çok uğraşmıştım bulana kadar. En sonunda ara tara Çek Cumhuriyeti'nde bir satıcıdan almıştım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/thread-7317.html
Cevapla
@GartBnx üstat iyi günlerde sağlıkla kullan Roccayı, uğraşmaya aramaya değermiş Smile bulduğunuz modelde çok güzel

Cevapla
@Tahir Bey teşekkür ederim

Gartbnx....
Cevapla
FS Manchurian Pure Badger, Razorus’ta yazılanları okuyunca merak edip sipariş ettim, ertesi gün elime geçti. Temizlik & deneme köpürtmesi sonrası ilk izlenimler çok iyi, hafta sonu biraz kullanıp hakkında bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum. @Noyan Bey’e estetik sunum, hızlı kargo ve ufak hediye için teşekkürler.

168ctv9.jpg
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi