En Son Ne Aldınız ?
Aman, maazallah nazar diye birşey var Wink

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1zd5cmo.jpg

Cildime uymayan polsilver jiletleri verip yerine bunları aldım. Yardımları için İmpaticaret Mustafa beye teşekkür ederim.
13z1z13.jpg

AE'den 7,5$'a deneme amaçlı aldım. Ağırlığı, tutuşu, pratikliği ve işçiliği iyi ama elim pek alışkın olmadığı için veya derby extra yarım jiletten dolayı suratımda kısım kısım sakal kaldı. Farklı jiletlerle denerim artık arada bir. Ali Bıyıklı'dan, Jaguar M1'den çok daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim. En kötü ihtimal favori düzeltmede işimi görün, arada bir de el alışkanlığı edinmek için kullanırım.
56f2e0f5ff40d3184c79d94d5cf0154e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
9mOnGQ.jpg

Tıraşla ilgili yurt dışından yaptığım ilk alışverişte Ikon X3 sap ve Soap Commander Balm aldım. X3 için sap Rocnel Elite sapı. Fırça ise Noyan Bey'in tavsiyesi ile Yaqi sentetik fırça.
[img]hwyb8y.jpg[/img]

Kipa’da tesadüfen gördüm aldım. Niveanin bu ürününü daha önceden görmemiştim. Forumda da adı sanı yok sanırım
yaşam bir zevktir
Segal Unitary Razor ile tanıştım, kendine has bir jilet yükleme tarzı ve jiletleri var, buna rağmen klasik DE jiletler modifiyeli olarak kullanılabiliyormuş.
vjr904.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@recklesstr
Komsum hayırlı olsun. Benim cok begendim bir makina. Birkac farklı zamanda karsıma cıktı, cok kararsız kaldım o jilet olayından dolayı ugrasamam deyip hep vazgectim. Bendeki everready streamline tasarımına benzettigim cidden cok yakısıklı bir makina.
Tekrar hayırlı olsun.
@turkoglum13 Mehmet beyin hediyesi mi shave gayet güzel bir ürün.3a3f5b8bc0fa938359876690fab94054.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/04/2018, Saat: 21:48)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 Mehmet beyin hediyesi mi shave gayet güzel bir ürün.3a3f5b8bc0fa938359876690fab94054.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirli olsun komsum. Bolca keyifli ve tahrissiz tiraslar dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: