En Son Ne Aldınız ?
marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:6432e382ca4d948de796333b45e49899.jpg
Çin den gelen siparişlerim.Markanın diğer fırçalarına göre biraz daha pahalı olan ve benim çok merak ettiğim fırça.Yaqi 24 mm high mountain silver diye adlandırmış .Temizleyip göreceğiz .
Tıraş aleti başlıkları sırf meraktan siparişe eklendi.Makyaj fırçası tamamen “sus payı” dostlar.[emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun abi, güzel günlerde keyifle kullan Smile
(05/07/2018, Saat: 09:12)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun abi, güzel günlerde keyifle kullan Smile

Teşekkür ederim kardeşim. Smile Daha güzelleri senin olsun.Agresiflik testini geçerlerse direkt sana göndereceğim. Smile
selamlar.
de te fabula narratur.!
@marek

Yenge, onun seti vardı daha guzel, eniste ondan da alsın

Deermisimm Tongue

2yvnjfa.jpg
(05/07/2018, Saat: 10:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek

Yenge, onun seti vardı daha guzel, eniste ondan da alsın

Deermisimm Tongue

2yvnjfa.jpg

Neyse ki forum takibini yalnız yapıyorum. @dikdik_s hocam yakacak bizi. Big Grin
de te fabula narratur.!
Mustafa bey'den proraso mentollü sabun(yazın iyi oluyor demiş genel ahali), omega fırça ve bilimum denemediğim jilet (:
Yurtdışındaki bir siteden Cryogen ultra menthol tıraş sabununu ısmarladım, umarım sorunsuz ulaşır, yurtdışından ilk kozmetik alışverişim olacak.
(05/07/2018, Saat: 01:49)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6432e382ca4d948de796333b45e49899.jpg
Çin den gelen siparişlerim.Markanın diğer fırçalarına göre biraz daha pahalı olan ve benim çok merak ettiğim fırça.Yaqi 24 mm high mountain silver diye adlandırmış .Temizleyip göreceğiz .
Tıraş aleti başlıkları sırf meraktan siparişe eklendi.Makyaj fırçası tamamen “sus payı” dostlar.[emoji3]

iyi günlerde kullanın.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(06/07/2018, Saat: 09:35)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi günlerde kullanın.

@onur98 hocam teşekkür ederim.Sesinizi duymak güzel.Yeni nesil fırçalarla ilgili durum nedir?
de te fabula narratur.!
Güzel günlerde kullanın güzel bir fırça

(06/07/2018, Saat: 12:34)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın güzel bir fırça

@-mali komşum teşekkür ederim.Daha güzelleri sizin olsun.Ben fırçayı çok beğendim.Birkaç kullanımdan sonra mutlaka birşeyler yazarım.
selamlar
de te fabula narratur.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: