En Son Ne Aldınız ?
@AKadir üstad-ı muhterem sağlıkla kullanın ben masumum demiştim .
@Tahir üstadım,
@SKYBRAVE üstadım
@GartBnX üstadım çok teşekkür ederim.
Bulmak zor oldu.
Bu arada manevi destek veren @Nani Kuş üstada da çok teşekkür ederim. Big Grin
Abdulkadir Bey en iyi alımlarınızdan biri olmuş tebrik ederim keyifli anlarınızın şahidi olsun Smile
Sapın çok şık ama ben özellikle başlığa bakarım , BBS-1 in başlık tasarımı farklı, fonksiyonel ve çok şık.
Ürünün kalitesine diyecek yok ama üreticinin insanları kıvrandırarak satış yapma politikasından dolayı markaya kızgınım Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(20/09/2018, Saat: 13:54)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN
Komsum sakata geliyorduk, teklif veriyordum yeminle gonderdigin urune, ama fotolarda makine bir acaip tipsiz gozukuyor, benmi yanılıyorum diye burak babaya sordum Allahtan, megerse bu bıyık duzeltme falan icin kullanılan kucuk versiyonuymus. Bende bilmiyordum boyle bir versiyonu oldugunu. Kalacaktı uzerimize minnak. Smile
Serdar hocam yuksek fiyatlara gidenleri gördum Wink ben alırdım senden
Teşekkürler Mustafa Bey.
@AKadir üstad güle güle kullanın. Gerçekten çok şık bir alet. 
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@AKadir üstadım, yılın değil forum tarihinin en önemli alımı olmuş bu. Hayırlı uğurlu olsun, güzel anılarınızı biriktirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@AKadir üstad güzel günlerde keyifle kullanmanızı dilerim.Kesim karakteri ve malzeme kalitesinin yanında koleksiyon değeride hayli yüksek olan bir ürün almış oldunuz. Smile
de te fabula narratur.!
@corpus36 üstadım
@onurcakmak üstadım
@marek üstadım
Çok teşekkür ederim.
Bu yıl forumda çok güzel tıraş ürünleri gördük gerçekten de şahsen benim en merak ettiğim ürünler di ve bizzat Burak bey sayesinde de haklarında bilgi sahibi oldum özellikle vintage Plisson fırçalar Wolfman’lar, Paradigm titanyum 2 ler, Tatara’lar hepsi birbirinden şık güzel aletler
Ancak bu Bbs 1 gerçekten efsaneydi benim en çok merak ettiğim tıraş aletiydi hayırlı olsun üstat alet hakkında kısada olsa bir yorumda sen yazarsan çok memnun olurum insanın ilgi duydu bir konuda birşeyler okuması dinlemesi de ayrı bir keyif. Gerçekten tebrik ederim güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: