En Son Ne Aldınız ?
(12/11/2018, Saat: 11:53)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese hayırlı olsun yenilikler.

@Soner komşum merak ediyordum bu kolonyayı. Nasılmış, bir yazar mısınız kısaca.

~SB

üstadım ben biraz inceleme özürlü sayılırım ama ben kokusunu çok beğendim, tahmin ediyorumki geleneksel tıraş olanların %80 i de beğenir düşüncesindeyim nostaljik bir kokusu var koku fazla kalıcı değil ama kullandığınızda sizi bir süre alıp taa eskilere götürüyor ayrıca tam bir f/p ürünü
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Teşekkür ederim komşu. Denenebilir o zaman. PaulHFilms'in Evin Kolonya deyip durmasından sonra böyle Türk berber kolonyalarına bakmıştım da karşıma çıkıyordu hep. Kargo vs bedava olsun diye beklettim durdu sepette, sonra unuttum gitti öylece.

~SB
d5cac3aed0cdf6b544437dd02f6e5590.jpg

2 Paladin lotus, 1 gamechanger.. Kendime geldim ne zamandır birşey almamıştım

GaRtBnX.....
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yahu bu tezgahlar nerede oluyor Smile
(12/11/2018, Saat: 10:51)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: i6ies8.jpg

Gillette Slim Twist
Bir tezgahta sıfır (veya çok az kullanılmış) olarak görünce dayanamayıp satın aldım Smile

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de aynı soruyu yıllardır sorup duruyorum. Artık sorunu kendimde aramaya başladım.   Undecided

(12/11/2018, Saat: 21:28)Bostani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu bu tezgahlar nerede oluyor Smile
Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Bostani ve @CtrlKML komşum, Eskici pazarında Smile paylaşımdaki bir önceki aleti de pazardan aldım Smile
(12/11/2018, Saat: 23:06)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bostani ve @CtrlKML komşum, Eskici pazarında Smile paylaşımdaki bir önceki aleti de pazardan aldım Smile
Abi ben de takip ediyorum yeni ürünlerinizi. Önce o çinceydi sanırım yazılar yazan şimdi de pırıl pırıl bir gillette. Ben 3 gün gezsem bizim buralarda en fazla Yuma bilemedin orak.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Yeni urunler tum dostlara hayırlı olsun.
Gart ustad, Paladinler harika duruyor. Zevkli tırasların olsun.
(12/11/2018, Saat: 21:37)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de aynı soruyu yıllardır sorup duruyorum. Artık sorunu kendimde aramaya başladım.   Undecided

(13/11/2018, Saat: 00:47)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi ben de takip ediyorum yeni ürünlerinizi. Önce o çinceydi sanırım yazılar yazan şimdi de pırıl pırıl bir gillette. Ben 3 gün gezsem bizim buralarda en fazla Yuma bilemedin orak.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

@FearOfATG komşum, o çince yazılar olan tıraş aletinden bir tane daha vardı Smile
Yeri gelmişken Yuma’yı çok beğeniyorum ve severek kullanıyorum. Keşke malzeme kalitesi daha iyi olsa.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: