En Son Ne Aldınız ?
(03/12/2018, Saat: 01:21)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum stok bitmiş.Sanırım hepsini siz almışsınız Smile

evet hepsini ben aldım komşumSmile

(04/12/2018, Saat: 11:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx
Kardesim hayırlı olsun cok guzel bir fırca.

@PisPorsuk
Game changer hayırlı olsun, guzel tırasların olsun dostum.

@AltKapalı
Komsum n11 den ben goremedim, satısı aktif yok sanırsam, ben bulamadıysam isteyen arkadaslar icin link paylasırmısınız. Jiletler tekrar hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

@ekilic2
Proraso lar hayırlı olsun. Yaza komple set hazırsınız.

ürün linki bu,fakat stoğu bitirdimSmileama değişik markalar hala satışta
https://urun.n11.com/tiras-bicagi-ve-yed...P194270007
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
@Rigbie sorduğunuz malzeme dremel galiba.
(05/12/2018, Saat: 00:22)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie sorduğunuz malzeme dremel galiba.

evet dramelmis,ve en ucuzu 175 tl.Bunun uclarindan alip sarjli el aletime taksam olmuyor mu ki ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(05/12/2018, Saat: 01:13)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet dramelmis,ve en ucuzu 175 tl.Bunun uclarindan alip sarjli el aletime taksam olmuyor mu ki ?

Evet olur ama tam performanslı olmaz, zira dremel tarzı aletlerin devir sayısı elinizdeki sarjlıya gore cok daha yuksektir. Ne olur zımpara isiniz varsa zımpara ucu ile tutarken uc hep elinizden atlama kacma yapar, polisaj yaparken pasta surulmus kece aynı sekilde atlama yaparak veya degrade diyebilecegim iz birakabilir yuzeyde. Gecici basit isler icin sarjlınızı simdilik kullanabilirsiniz ama ileride dremel/proxxon tarzı bir el motoru almanız faydanızadır isinizi kolaylastırır.
Saygılar.
@Rigbie komşum aletler şahene biraz bakıma ihtiyacları var sanki bu tür aletler değerli şöyle güzel bir parlat pırıl pırıl olsun Smile
Dikdik komsum tesekkur ederim,forumda su aletleri adim adim restore rehberi olustursak cidden mukemmel olucak.

Jegal komsum sagol varol,her gordugum eskici antikaciyi ceviriyorum.Bulasik deterjanni ve sicak su ile fircaladim kaba kirleri gjtti ve azicik parladilar
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
@rigbie komşum şimdi aklıma geldi @dikdik_s serdar abimizin yazısında okumuştum diş macunu ve fırça yöntemiylede parlatma yapılabiliyor denedim parlaklığı ilk aldığım günkü parlaklık gibi oldu tavsiye ederim
Ben de bir Pınaud classic losyona sahip oldum.

htw5eo.jpg
(05/12/2018, Saat: 10:17)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rigbie komşum şimdi aklıma geldi @dikdik_s  serdar abimizin yazısında okumuştum  diş macunu  ve fırça yöntemiylede parlatma yapılabiliyor denedim parlaklığı  ilk aldığım günkü parlaklık gibi oldu  tavsiye ederim

Bende reflu var ondan oturu cesit cesit dis macunu var evde,heralde sizin dediginiz bol kimyasalli colgate olanlar komsum.Bir denemeyi yaparim eve gidince.organik olanlar is gormez saniyorunki.
Mühle Tıraş Sabunu Sandal Özlü, Neville Yüz Peelingi, Parlaklık Kazandıran Saç Şekillendirici Pomat.

2ep3mdu.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: