En Son Ne Aldınız ?
ogxxf8.jpg
Cogito, ergo sum Dodgy
Cevapla
Çeşit çeşit de jiletler ve cella krem aldım impa ticaretten. Sağolsunlar bir de proraso krem eşantiyon göndermişler. Ayrıca yakın zamanda askere gideceğimden dolayı geleneksel tıraşa kısa bir ara vermek durumunda kalacağım. Bu yüzden geleneksel tıraşa en yakın tıraşı sağlayacak bic metal 5 li paket aldım. Rotasyonuma ekleyip kullan at’ların en işime yarayanını bulma niyetindeyim.
ac2baf7f52d199890e98082ff32330a0.jpg

Sağlıklı tıraşlar.———————
Nica and clean.
Nice and clean. Aftershave
Cevapla
(06/12/2018, Saat: 19:42)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çeşit çeşit de jiletler ve cella krem aldım impa ticaretten. Sağolsunlar bir de proraso krem eşantiyon göndermişler. Ayrıca yakın zamanda askere gideceğimden dolayı geleneksel tıraşa kısa bir ara vermek durumunda kalacağım. Bu yüzden geleneksel tıraşa en yakın tıraşı sağlayacak bic metal 5 li paket aldım. Rotasyonuma ekleyip kullan at’ların en işime yarayanını bulma niyetindeyim.

Sağlıklı tıraşlar.———————
Nica and clean.


Hocam ben bimin kullan atini almistim ben giderken personna yapiyordu suanki ureticiyi bilmiyorum degismediyse siddetle tavsiye ederim. 5 aylik erzak yapip bavulumda tutuyordum bittikce cikariyordum kibrista bimden carsi izinlerinde malum tedarik edemezdim ama siz turkiyedeyseniz 5 aylik erzak da yapmak zorunda degilsiniz tabi.
Cevapla
(06/12/2018, Saat: 21:51)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben bimin kullan atini almistim ben giderken personna yapiyordu suanki ureticiyi bilmiyorum degismediyse siddetle tavsiye ederim. 5 aylik erzak yapip bavulumda tutuyordum bittikce cikariyordum kibrista bimden carsi izinlerinde malum tedarik edemezdim ama siz turkiyedeyseniz 5 aylik erzak da yapmak zorunda degilsiniz tabi.


Man’s tıraş bıçağı sanırım dediğiniz. Listemde o da var denemeyi düşünüyorum, ancak bic metal cildime uyarsa onunla gideceğim. Teşekkür ederim tavsiye için.


———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Cevapla
(06/12/2018, Saat: 22:04)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Man’s tıraş bıçağı sanırım dediğiniz. Listemde o da var denemeyi düşünüyorum, ancak bic metal cildime uyarsa onunla gideceğim. Teşekkür ederim tavsiye için.


———————
Nice and clean.


Rica ederim hocam hayirli tezkereler Smile
Cevapla
Ne güzel askere gitmeden önce böyle şeylerden haberdar olmak. Tıraş öncesi tıraş sonrası hakkında bilgi sahibi olmak. Ben 6 ay tahrişle gezdim durdum askerde..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla
(07/12/2018, Saat: 09:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne güzel askere gitmeden önce böyle şeylerden haberdar olmak. Tıraş öncesi tıraş sonrası hakkında bilgi sahibi olmak. Ben 6 ay tahrişle gezdim durdum askerde..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi


Sağolun. Keşke geleneksel tıraş imkanımız da olsaydı askerde. Bu bilgi ve kısıtlı imkanla elimizden geleni yapacağız tıraş adına.


———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Cevapla
İmpa Ticaret’ten bunları aldım. Umarım sabun olayını becerebilirim. Mustafa Bey ile tanıştık. İsmini öğrenmeyi unuttuğum amca da şok yardımsever. Hepsini denemek istiyorum ama baya zaman alacak Smile ej64qw.jpg
Cevapla
Hayırlı olsun, ismini öğrenmeyi unuttuğunuz amcanın ismi muhtemelen Mehmet Bey, Mustafa Bey'in babası.. Smile Yanılıyor muyum @impaticaret ?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla
(07/12/2018, Saat: 16:43)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, ismini öğrenmeyi unuttuğunuz amcanın ismi muhtemelen Mehmet Bey, Mustafa Bey'in babası.. Smile Yanılıyor muyum @impaticaret ?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru Smile Mehmet
Herkesin aldıkları içine sinmiştir umarım Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
WWW
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi