En Son Ne Aldınız ?
23rvgy.jpg

Umarım fırça konusunda doğru seçim yapmışımdır.
Semouge 1305'e kardeş geldi: Semouge 1438. Rengi, tasarımı, şirinliği ile bir klasik.

Razorus'tan Noyan Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Kendisi, fırçayla ilgili ufak bir sorunumu tecrübesi ve bilgisiyle hızlıca çözüme kavuşturdu ve beni çok mutlu etti.

24nftap.jpg

vijwaf.jpg

2zi7nkh.jpg
04dc05015093c8cfe753830c955fed13.jpg

Seti tamamladik. Ah bide plisson loccitane sentetik fircasi olsaydi keske.
Video 
Senesi dolmamış geleneksel traşçı itemi. Smile gillette yeşil in yeri sabit permasharp stoklu onun dışında hala arıyorum[img]96f6dt.jpg[/img]
Komşularımın, yeni ürünlerini güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle,

@marek;
@GartBnx;
@Auditor;
@ekilic2;
@turkoglum13;
@mustbe;

Hayırlı olsun. Fırça  Jilet  Tıraş aleti  Aftershave
Sabah geldiğinde koymak nasip olmadı, ilk kullanım sonrası.

QSHAVE Futur Klonu

85927808b19d7f1dd410d82de4e45205.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun. Hepsi çok güzel görünüyor. Yeni yıl hareketli başladı.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(10/01/2019, Saat: 20:39)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah geldiğinde koymak nasip olmadı, ilk kullanım sonrası.

QSHAVE Futur Klonu

Komşum bende bu futur klonunu sipariş vermiştim daha elime ulaşmadı fakat az kaldı sizce alet nasıl memnun kaldınız mı ?
(11/01/2019, Saat: 08:22)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende bu futur klonunu sipariş vermiştim daha elime ulaşmadı fakat az kaldı sizce alet nasıl memnun kaldınız mı ?
Komşum bence alet yeterince kaliteli. Kafası sağlam jileti düzgün tutuyor ve oynamıyor. Ayar mekanizması düzgün çalışıyor. Üzerinde yapım hataları yok(en azından bendekinde) Kötü yön olarak tek diyebileceğim ağırlık merkezi tutma çentiğinde değil de ayar rakamlarının yazdığı kısımda yani biraz kayık.

Kullanım için de 5-3-2 olarak gittim. WTG, 2 XTG gerçekten güzel agresiflik değişiyor, hissediyorsunuz.

Benim top sakalım olduğu için sorun yaşamadım ama bununla burnun altı nasıl alınır bilmiyorum kafa kısmı oldukça büyük.

Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
(11/01/2019, Saat: 09:14)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bence alet yeterince kaliteli. Kafası sağlam jileti düzgün tutuyor ve oynamıyor. Ayar mekanizması düzgün çalışıyor. Üzerinde yapım hataları yok(en azından bendekinde) Kötü yön olarak tek diyebileceğim ağırlık merkezi tutma çentiğinde değil de ayar rakamlarının yazdığı kısımda yani biraz kayık.

Kullanım için de 5-3-2 olarak gittim. WTG, 2 XTG gerçekten güzel agresiflik değişiyor, hissediyorsunuz.

Benim top sakalım olduğu için sorun yaşamadım ama bununla burnun altı nasıl alınır bilmiyorum kafa kısmı oldukça büyük.

Şöyle olabilir mi?

Sol elinizin işaret parmağının ucuyla burnunuzun ucuna dokunup yukarı doğru kaldırdığınızı ve burnunuzun önünü aşağıya doğru gerğinleştirdiğinizi düşünelim.

Sanıyorum bu durumda burnun altı resimdeki tıraş makinesi ile kolaylıkla alınabilir.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: