En Son Ne Aldınız ?
MdC Limon
Koku olmamış pardon çok güzel olmuş Big Grin
yeşil  acı limon kokusu...
Gayet güçlü bir limon kokusu

116d8d7389ae70f54770965b42a74e0d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Merak ettiğim ürünler geldi Smile Hızlı, özenli paketleme ve hediyesi için Razorus ekibine teşekkür ederim.
Fırça hakkında bilgi ve tecrübesini esirgemeyen @FearOfATG komşuma da ayrıca teşekkür ederim.

fblrlw.jpg
Arkadaşlar, Ankara'da Ulus Alsancak Çarşısı Mass kozmetikte ne buldum:

OMEGA 1126, ovankgol ağacı, 70 TL.
Çok aradığım bu fırçayı hiçbir yerde bulamamıştım. Şansa son bir tane kalmıştı, onu da ben aldım.

Omega 10051, plastik sap, 25 TL.

Omega 1126
30tl6xk.jpg

Omega 10051
2lwub6u.jpg
[img]16komjb.jpg[/img]İyi akşamlar. Razorus ekibince özenle hazırlanmış. Yagi sentetik fırça,fırça stantı,Shark,Zaza Platinum ve hediye perma-sharp için teşekkürler.
Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın arkadaşlar.
Blackbeards revange ustura aldım... Polsilverla 3 günlük sakala girdim... Ali bıyıklıdan sonra çok daha kolay ve akışkan geldi.. Tavsiye ederim.
(13/02/2019, Saat: 10:23)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blackbeards revange ustura aldım... Polsilverla 3 günlük sakala girdim... Ali bıyıklıdan sonra çok daha kolay ve akışkan geldi.. Tavsiye ederim.
Yeni ürünler hayırlı olsun herkese.. Komşum yeni arkadaşın fotoğrafı yok mu? Heybetli falan..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Yeni ürünler tüm dostlara hayırlı olsun.
@ekilic2
Komşum, 11126 benim en çok kullandığım fırçamdır. Hele bir break-in süreci geçsin, ciddi omurgalı ama mis gibi yumuşak uçlarıyla gözde fırçanız olacak.
"A Samurai always wears two swords."
Tüm komşularım ürünleriniz hayırlı uğurlu olsun. Bana da artık bi Yaqi fırça edinmek farz oldu. Doğal fırçaların yeri ayrı ancak sentetik piyasasıda iyi aldı başını gidiyor. Ya da bizim forumda bir ilgi başladı. ?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(13/02/2019, Saat: 10:40)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler hayırlı olsun herkese.. Komşum yeni arkadaşın fotoğrafı yok mu? Heybetli falan..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

bi türlü beceremedim iphonedan foto yüklemeyi şuraya ://

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: