En Son Ne Aldınız ?
(13/02/2019, Saat: 11:30)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularım ürünleriniz hayırlı uğurlu olsun. Bana da artık bi Yaqi fırça edinmek farz oldu. Doğal fırçaların yeri ayrı ancak sentetik piyasasıda iyi aldı başını gidiyor. Ya da bizim forumda bir ilgi başladı. ?
Henuz denemedim, yorumlari izliyorum Smile93b320b71129c13152bf58df9e074dbf.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
928c02eaecb2773aac844d9471ad0bd2.jpg4c87fff80506b3295c1e196ccb986939.jpg

• Feather Artist Club SS Jiletli Ustura, Lime
• Merkur Progress 570 Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi, Krom
• Timeless Köpürtme Kabı

Not: Timeless, @turkoglum13 Mehmet abim’in bana hediyesi ( Resimlemedim, lakin denemem içinde epey bir ürün göndermiş abim sağolsun. )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayirli olsun @sofistike kardesim, birde benim timeless gelseydi kazasiz belasiz.
Güzel günlerde kullanın @Sofistike komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun.
(13/02/2019, Saat: 16:34)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: • Feather Artist Club SS Jiletli Ustura, Lime
• Timeless Köpürtme Kabı

Not: Timeless, @turkoglum13 Mehmet abim’in bana hediyesi ( Resimlemedim, lakin denemem içinde epey bir ürün göndermiş abim sağolsun. )

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum. İyi günlerde güle güle kullanın.
(13/02/2019, Saat: 16:42)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun @Sofistike kardesim, birde benim timeless gelseydi kazasiz belasiz.

Umutluyum, abi ben gelecek o  Tongue  Mehmet abi tekrardan teşekkür ederim. Gönderilerin için çok sağol  Blush

(13/02/2019, Saat: 16:43)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın @Sofistike komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Komşum, temenniniz için teşekkür ederim. Size de keyifli tıraşlar dilerim. Rolleyes

(13/02/2019, Saat: 16:46)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum. İyi günlerde güle güle kullanın.

Komşum, temenniniz için teşekkür ederim. Sağolun  Rolleyes
(13/02/2019, Saat: 16:34)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: • Feather Artist Club SS Jiletli Ustura, Lime
• Timeless Köpürtme Kabı

Güzel günlerde kullanın.
Merak ettiğim bir şey var.
Jiletli ustura ile jiletsiz ustura'nın ikisini bir den dönüşümlü kullananlar benim gibi vardır.
İkisi arasında önemli farklılıklar olduğu doğru ancak büyük bir uçurum şeklinde değil.

Jiletli usturayı kullanan birisi olarak tıraş makinesi size yavan gelmiyor mu?

Bu arada @turkoglum13 ün de da kulağını çınlatmış olayım. Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

@Sofistike komşum hayırlı olsun, önce mühle etkinliği şimdide bunlar hızına yetişemiyoruz doğrusu  Big Grin
Güle güle kullan hepsi çok güzel, özellikle de SS.
(13/02/2019, Saat: 17:15)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın.
Merak ettiğim bir şey var.
Jiletli ustura ile jiletsiz ustura'nın ikisini bir den dönüşümlü kullananlar benim gibi vardır.
İkisi arasında önemli farklılıklar olduğu doğru ancak büyük bir uçurum şeklinde değil.

Jiletli usturayı kullanan birisi olarak tıraş makinesi size yavan gelmiyor mu?

Bu arada  @turkoglum13 ün de da kulağını çınlatmış olayım. Smile)

Komşum, benim bir dovo shavette ile bir iki maceram oldu. O da hüsranla sonuçlandı. DE (agresif) makineler ile daha rahat tıraş oluyorum. Bu feather almamda ki sebep Mehmet abi dovo da yaşadığın tecrübeyi bunda yaşamayacaksın. Demesi üzere aldık bakalım 50m jiletlerle ile anlaşacağımı düşünüyorum. Anlaşamaz isem bu shavette defterini uzun bir süre rafa kaldıracağım. Usturayı ise değerini bilen bir komşumuza hediye ederim.

Saygılar.

(13/02/2019, Saat: 17:35)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike komşum hayırlı olsun, önce mühle etkinliği şimdide bunlar hızına yetişemiyoruz doğrusu  Big Grin
Güle güle kullan hepsi çok güzel, özellikle de SS.

Komşum, teşekkür ederim. Etkinlik konusu "Mühle" ile bu sıra biraz fazla haşır neşir olduk ondan denk geldi öyle..
hız konusu da ise asıl hızlı olan Mehmet abi  Wink    

Dip Not: Hız eşittir. @turkoglum13  Big Grin
• Timeless Köpürtme Kabı

Hayırlı olsun Komsum. Güle güle kullanın. Progress yurtdışından mı aldınız Evetse kaça nerden ? Öğrenebilir miyim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: