En Son Ne Aldınız ?
Tüm dostların yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günlerde keyifle kullanmaları dileği ile. Sofistike komşum koleksiyonun gün geçtikçe genişliyor, güzel ve gayet şık tercihler yapmışsın, umarım keyifle kullanırsın özelliklede usturanı (tak tak tak, maaşallah Smile ) nazar değdirmeyelim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(13/02/2019, Saat: 19:23)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Komsum. Güle güle kullanın. Progress yurtdışından mı aldınız Evetse kaça nerden ? Öğrenebilir miyim

Komşum, teşekkür ederim. Merkür'ü Mustafa bey'in sitesi extrashaving'den satın aldım.

(13/02/2019, Saat: 19:36)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm dostların yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günlerde keyifle kullanmaları dileği ile. Sofistike komşum koleksiyonun gün geçtikçe genişliyor, güzel ve gayet şık tercihler yapmışsın, umarım keyifle kullanırsın özelliklede usturanı (tak tak tak, maaşallah Smile ) nazar değdirmeyelim.

Ağabey teşekkür ederim. Allah'm daha iyilerini sana nasip etsin. Hayırlı akşamlar Blush
Tum yeni urunler hayırlı olsun komsular. Zevkli tıraslarınız olsun.
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun güle güle kullanın beyler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Thumbs Up 
Arkadaslar yazmak istedigim urun incelemeleri ve baska birkac birsey var ama yogunluktan vakit olmuyor. Ama buradaki komsumlarimdan gorup begendigim Yaqi 26mm Moka 2 band badger firca elime ulasti, onu paylasmak isterim. Aslinda Yaqi HMW dusunuyordum ama o an stokta olmadigi icin Moka'ya yoneldim. Amerika ve Kanada'da ikamet eden komsularim icin: West Coast Shaving'ten kacirdigim Super Bowl indirimiyle aldim ve Aliexpress'ten daha ucuza geldi. WCS benim alisveris yaptigim en ince, en kibar tras urunleri saticisi. Tekrar tekrar WCS'yi tercih ediyorum, sorular soruyorum, cok hizli ve kibar donus yapiyorlar. Shipping ucretsiz. Amazon'dan bile daha hizli ve guvenilir bir adres benim icin. Kampanyayi kacirdigim icin bana ayri bir indirim yaptilar. Chino/CA'da bir de dukkanlari varmis, oraya da ugramak istiyorum yazin.

Fircaya gelirsek: daha kullanmadim, gliserinli el sabunuyla bol bol fircalayip (5-6 kil dustu) bol suyla duruladim ve 6-7 saat icinde kurudu ve acildi. Esas acilisi, ilk kullandigimdan beri baska sabuna baktirmayan ve su ana kadar 4 farkli kokusunu denedigim Stirling'le yarin yapacagim Fırça Hepinize iyi haftalar.

ehlwzr.jpg
(13/02/2019, Saat: 17:15)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın.
Merak ettiğim bir şey var.
Jiletli ustura ile jiletsiz ustura'nın ikisini bir den dönüşümlü kullananlar benim gibi vardır.
İkisi arasında önemli farklılıklar olduğu doğru ancak büyük bir uçurum şeklinde değil.

Jiletli usturayı kullanan birisi olarak tıraş makinesi size yavan gelmiyor mu?

Bu arada  @turkoglum13 ün de da kulağını çınlatmış olayım. Smile)

@manuple komşum şimdiye kadar dört tıraş makinesi kullandım. Hiç birini elim alışıncaya kadar kullanmayı bekleyemeden usturaya döndüm. Elimde kalan tek makineyi arada bir kullansam da usturadan vazgeçemiyorum. Yavan gelmiyor ama ustura kadar da cezbetmiyor beni tıraş makineleri.
Yeni fircalarim...

https://eksiup.com/6bf3dc48a998

[img]2ut5mvl.jpg[/img]
(13/02/2019, Saat: 16:34)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 928c02eaecb2773aac844d9471ad0bd2.jpg4c87fff80506b3295c1e196ccb986939.jpg

• Feather Artist Club SS Jiletli Ustura, Lime
• Merkur Progress 570 Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi, Krom
• Timeless Köpürtme Kabı

Not: Timeless, @turkoglum13 Mehmet abim’in bana hediyesi ( Resimlemedim, lakin denemem içinde epey bir ürün göndermiş abim sağolsun. )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hayırlı uğurlu olsun komşum.
(14/02/2019, Saat: 03:04)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni fircalarim...

Saplar güzelmiş. Güle güle kullanın. Marka? Aldığınız yer?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(14/02/2019, Saat: 05:53)onrhncicek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı uğurlu olsun komşum.

Onurhan bey temenniniz için teşekkür ederim. İnstagram dan görüşmüştük değil mi ? yanlış hatırlamıyorum. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: