En Son Ne Aldınız ?
Eminonu tarafından misircarsisina girin direk karşıdaki kapıdan çıkar çıkmaz sağa dönün 10 metre yürüyün sağda kalıyor dükkan,lale kolonyaydi galiba dükkanın ismi,2 tane 280 ml lik vardı birini ben aldım,7-8 tane 1 küçük boyu vardi

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
@batucan72 anldım komşum çok teşekkürler. Tahmin etmiştim Laleli Kolonya olduğunu. Bildiğim kadarıyla Servet Düzce Tütünü Kolonyası İstanbul'da sadece orada satılıyor. Forumda da paylaşmıştım. Çok sağ olunuz.

http://geltir.com/showthread.php?tid=100...#pid211263

(15/02/2019, Saat: 19:43)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eminonu tarafından misircarsisina girin direk karşıdaki kapıdan çıkar çıkmaz sağa dönün 10 metre yürüyün sağda kalıyor dükkan,lale kolonyaydi galiba dükkanın ismi,2 tane 280 ml lik vardı birini ben aldım,7-8 tane  1 küçük boyu vardi

Anladığım kadarıyla büyük şişelerden kalmamış. Gelir umarım oraya da. Bir küçük boy olan da sanırım 200 CC olmalı.
(15/02/2019, Saat: 19:58)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladığım kadarıyla büyük şişelerden kalmamış. Gelir umarım oraya da. Bir küçük boy olan da sanırım 200 CC olmalı.
Evet 200 CC den baya vardı

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
@AltKapalı koşum sakıncası yoksa fiyatları ne kadardı? Gerçi orası İstanbul maliyetler biraz fazladır.
Bide şöyle bişey oldu belki sizinde önyargılarinizi yıkar anlatacağım şey,alırken inal tarihi kısmında 16/01 yazıyordu satan kişiye 2019 un ocağındaki imal edildi dedim,hayır uzun süredir sevkiyat olmuyor 2018 indir dedi.bende Düzce'deki servet kolanyayi aradım telefona bakan kadın ne kadar eski tarihli bulursanız başınızın üstünde taşıyın dediSmile

(15/02/2019, Saat: 20:08)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AltKapalı koşum sakıncası yoksa fiyatları ne kadardı? Gerçi orası İstanbul maliyetler biraz fazladır.
35 TL ye aldım 200 CC linklerde 30 TL idi komsum

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
@AltKapalı fiyatı uygunmuş. Sanırım eski stok olduğu için. Düzce yerinde 300 CC 45, 200 CC 40 TL.

Bu arada eski tarihli olanları önermesi önemli bir bilgi. Kolonyaları hakkında bir bildiği var demek ki. Merak ettim.
(15/02/2019, Saat: 20:21)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AltKapalı fiyatı uygunmuş. Sanırım eski stok olduğu için. Düzce yerinde 300 CC 45, 200 CC 40 TL.

Bu arada eski tarihli olanları önermesi önemli bir bilgi. Kolonyaları hakkında bir bildiği var demek ki. Merak ettim.
Evet dediğiniz gibi eski stok olduğu için galiba o fiyata aldım,eski tarihli kolonyalar güneş görmeyen yerde ve cam şişede olduğu zaman daha bı degerleniyormus,

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
4914f4d64c6e01559781a16f45f87c01.jpg
64c3d13f3bdf11d96ac0fbdd41c5d0a1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Slant’ı sevmemi sağlayan @turkoglum13 Mehmet kardeşime çok teşekkür ederim.
Merkur 37C’yi almama vesile olan @fatihbyfah Fatih Bey’e de ayrıca teşekkür ederim.

rh1w0n.jpg
@-mali abimin , @batmanforever abimin ve diger komsularimin yeni urunleri hayirli olsun. Herkese keyifli kullanimlar dilerimm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: