En Son Ne Aldınız ?
(15/03/2019, Saat: 15:51)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Zeyes komşum güle güle kullan. Arka plana bakıyorum da, CQF'lik yolunda mısın yoksa?

Sağolun komşum,
Teşekkür ederim. O kadar iddaalı değiliz. Her şeyin hayırlısı.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(15/03/2019, Saat: 14:53)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emiriko hocam ben bile sevindim kazasız belasız gelmesine, iyi günlerde kullanın inşallah..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam. Bu süreçten sonra takipsiz kargodan çekinir oldum. Bakalım bizi daha neler bekliyor.

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/03/2019, Saat: 16:34)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun woodsman buldum hemen aldim,digerlerinin uzerinse shave lotion yazmiyordu.Kokusu cok hosuma gitti,o halde terre hemeste guzeldir.Bu tarz kolonyalar yuze zararli mi sonucta haftada en asagi 3 4 gun tiras oluyorum.

Terre Hermes koku karakteristiği ve kalitesiyle designer parfümler arasında en sevdiğim kokulardan biridir komşum, kendi adıma gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Kolonya mevzusuna dönecek olursak; içerik olarak herhangi zararlı bir madde görememekle beraber kolonyanın aşırı kullanımı cildi kurutuyor. Ben tıraş sonrası daha çok, cilde kaybettiği nemi kazandırabilecek ürünler kullanılması taraftarıyım.
(15/03/2019, Saat: 22:25)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Terre Hermes koku karakteristiği ve kalitesiyle designer parfümler arasında en sevdiğim kokulardan biridir komşum, kendi adıma gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Kolonya mevzusuna dönecek olursak; içerik olarak herhangi zararlı bir madde görememekle beraber kolonyanın aşırı kullanımı cildi kurutuyor. Ben tıraş sonrası daha çok, cilde kaybettiği nemi kazandırabilecek ürünler kullanılması taraftarıyım.

Kesinlikle kurutma olayi oluyor komsum,ayarini iyi ve dengeli yapmak gerekli.Ben kolonya ve balsam ikilisiyle durumu toparliyorum,eger haftada 1 2 kere tiras olucaksam balsam kullanmiyorum cunki cildimi kurutmuyor ama sayi arttikca el muhtac balsamda kullaniyorum yoksa kolonyanin verdigi ferahlik hissini balsam bozuyor.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
witch hazel, ginseng, gliserin ve cam ozlu aftershave (performansindan umutluyum) ve jilet atik kutusu

206oh9d.jpg
Adana metro markette görünce dayanamayıp aldım. Değiştire değiştire kullanırım artık Smile733a3622215a2ed17a2945aeb90d40f4.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Postshave urunlerle devam ediyoruz.

2iabpcl.jpg
(17/03/2019, Saat: 02:25)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Postshave urunlerle devam ediyoruz.

Super,
Ben su ara bunlara bulastim,
https://groomatorium.com/search?q=aftershave+samples
(17/03/2019, Saat: 07:02)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/03/2019, Saat: 02:25)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Postshave urunlerle devam ediyoruz.
Super,
Ben su ara bunlara bulastim,
https://groomatorium.com/search?q=aftershave+samples

Komsum bu deneme boylari iyiymis. Bu kis bir cam kokulu sabun, aftershave, deodorant arayisim vardi. Pino de Silvestre ve Agua Brava urunleri ismarladim gelmedi Ebay'den. Bu cam kokulu Aubrey urunleri denk geldi hep alisveris yaptigim sadece organik urunler satan bir supermarketten, icerikleri 100% dogal. Memnunum tavisye ederim.
Miniso'da %50 indirimi görünce 9'lu bu yavrucaktan alıverdim. Mis gibi oldu valla.
zjk2QB.jpg

oXWYz2.jpg

0R642W.jpg
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: