En Son Ne Aldınız ?
(13/04/2019, Saat: 20:49)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bir kac tane buldum
https://tr.aliexpress.com/item/Ayarlanab...aff7c79-24

https://tr.aliexpress.com/item/Ayarlanab...6aff7c79-2

https://tr.aliexpress.com/item/Ayarlanab...6aff7c79-4

(13/04/2019, Saat: 23:27)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim siparişin üzerinden 2 ay geçtiği için satışa kapatılmış sanırım.10 dolara almıştım zamanında.

Teşekkürler. Yorumları okudum, pek agresif olmadığı söyleniyor. Bence yine de fiyatına göre güzel bir adjustable tto yapmışlar.
I have been called bad before. Many have said I do things that are not correct to do. I don't believe in talk such as this. I am nice man, with happy feelings. All of the time.
@dr_green
Komşum henüz denemedim ama mehmet bey bu jiletlerden olmumlu bahsetmişti.
Bende deneyince yazarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(13/04/2019, Saat: 12:20)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: c21da3e12995b1ae774b9c8390eacec7.jpg

@Mehmet_G komşuma jiletler için teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilk defa görüyorum, görsel olarak mükemmeller. Şimdikinin epey önünde bence.
(13/04/2019, Saat: 22:15)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum,
Bu makineyi çok merak ediyorum. Kalitesi, agresifliği, sevkiyat süresi, kullanımı nasıl acaba?

Teşekkür ederim komşum. Ürün kalitesi iyi. Çapak ve herhangi bir kusur göremedim. 2 defa kullandım Mildden bir tık agresif makine. 15 günde elime ulaştı.
Mustafa ve mehmet bey komşularıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekklür ederim, çok ilgililerdi. Ben bugün impadan bir adet rimei, 3 adet sharpedge seven o clock, 2 adet evdeki arkoların yanına eşlikçi olması adına derby stick aldım. Bir teşekkür daha ediyorum kendilerine, lakin astım hastası olan bana kokular konusunda desteklerini esirgemeyip kendilerine zahmetler verip bir kaç sabunu koklamama yardımcı oldukları için
2q39ilc.jpg

Habana ve Domino Makedonya üretimi.
Viking ve Topten ise Bulgaristan.
Palmolive PG İtalya’da üretilmiş.
Üsküp’te mahalle bakkalından aldım.
Fiyatlar 1 Eur civarında.
A momentary lapse of reason.
V9bzLj.jpg
Yaqi 24 mm 2 band porsuk Smile

2 tane sipariş vermiştim 29 Mart'ta. Cuma günü Türkiye girişini gördüm, bugün teslim edildi ama yanlışlıkla 1 tane göndermişler. Mesaj attım, paketleme yapan personel unutmuştur deyip hemen yenisini gönderdiler yarım saat geçmeden. Bi de tıraş başlığı hediye gönderceklerini söylediler hatalarından dolayı, ne gelecek çok merak ediyorum Smile

İlk geldiğinde kuru hali sert gibi geldi ama suyu görünce yumuşacık gibi. Temizlik aşamaları bitsin ilk tıraşımı olup bunu babama göndereceğim Smile363136f4c974dfa5eab9269ad23c5099.jpg

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/04/2019, Saat: 22:13)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Süper gözüküyor komşum. Rimei'nin benim gönlümdeki yeri farklı, en favori makinam. Yuma'yı da çok seviyorum ama Rimei hep kurtarıcım oldu Smile iyi güzel günde kullan.
Bu arada Derby sabunu Aeçrko'ya göre kıyaslayabilir misin?Koku, kıvam, nemlendiriciliği vb.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
NOS Streamline

975d43e1e590.jpg

d82aab5dc440.jpg

d8cdef501317.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: