En Son Ne Aldınız ?
(15/04/2019, Saat: 23:01)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper gözüküyor komşum. Rimei'nin benim gönlümdeki yeri farklı, en favori makinam. Yuma'yı da çok seviyorum ama Rimei hep kurtarıcım oldu Smile iyi güzel günde kullan.
Bu arada Derby sabunu Aeçrko'ya göre kıyaslayabilir misin?Koku, kıvam, nemlendiriciliği vb.
Teşekkürler komşum, şu anlık hala çekincem var acaba jilet tutuşunda bir yamukluk varmı yokmu diye. Deneme imkanım olmadı bakacağım. Komşum derby konusunda aynı yorumlar bende şahit oldul, arkonun dibi göründü sırası yakın zamanda gelince sizi bilgilendireceğim.
Semogue 1520.

Razorus'tan Noyan Bey'e harika müşteri hizmetleri için teşekkürlerimi iletiyorum.

12c1b088c38c4114452289f1072d837a.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
eb39755bdb7354d92b9b76b105ab7099.jpg

@batmanforever;

Volkan abi teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@CK89

Streamline ınız hayırlı olsun, cok degerli bir set aldınız, kapalı kayısından tanıdım ilanı gormustum, elimde var marsaf cıkarmayalım diye uzulerek almadıydım. Sizin aldıgınıza cok sevindim. Zevkli tıraslarınız olsun.
(16/04/2019, Saat: 12:05)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever;

ceza bi dönem en çok dinlediğim sanatçıydı daha sonra sagocu olmuştum, hala da öyle gider ama cezanın eski parçalarını aklıma geldikçe dinlerim Smile
(16/04/2019, Saat: 12:05)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever;

Rica ederim @Sofistike Gürkan, senin yaptığın jestin yanında lafı bile olmaz. Rap müziği dinlerken kitap okumayı seversin sen Smile

(16/04/2019, Saat: 14:35)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ceza bi dönem en çok dinlediğim sanatçıydı daha sonra sagocu olmuştum, hala da öyle gider ama cezanın eski parçalarını aklıma geldikçe dinlerim Smile

@mustbe komşum, yerli rap müziğinde Ceza ve Killa Hakan favorimdir Smile
3242451e2fbff4f87ae34fa5357cec9c.jpg

Gem tipi jilet kullanan ever-ready ve alüminyum saplı tech
Gem tipi alet hiç kullanmadım. Biraz meraktan aldım desem..

de te fabula narratur.!
(16/04/2019, Saat: 14:35)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ceza bi dönem en çok dinlediğim sanatçıydı daha  sonra sagocu olmuştum, hala da öyle gider ama cezanın eski parçalarını aklıma geldikçe dinlerim Smile

Bende kendilerini dinlemekten ayrı keyif alırım. + size ModeXL dinlemenizi tavsiye ederim.  

(16/04/2019, Saat: 15:38)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim @Sofistike Gürkan, senin yaptığın jestin yanında lafı bile olmaz. Rap müziği dinlerken kitap okumayı seversin sen Smile

Hahaha abi tekrar teşekkür ederim. Blush
(16/04/2019, Saat: 15:38)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim @Sofistike Gürkan, senin yaptığın jestin yanında lafı bile olmaz. Rap müziği dinlerken kitap okumayı seversin sen Smile

@mustbe komşum, yerli rap müziğinde Ceza ve Killa Hakan favorimdir Smile

ne güzel bir şey müzik zevkimizin de benzemesi Blush Rolleyes Rolleyes

(16/04/2019, Saat: 16:44)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kendilerini dinlemekten ayrı keyif alırım. + size ModeXL dinlemenizi tavsiye ederim.  

Hahaha abi tekrar teşekkür ederim. Blush

onu da eskiden çok dinlerdim şimdiki nesil autotune ile kolaya kaçtığından eskisi kadar zevk alamaz oldum aklıma geldikçe eskileri açar dinlerim motivasyon kaynağı Big Grin
(16/04/2019, Saat: 13:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89

Streamline ınız hayırlı olsun, cok degerli bir set aldınız, kapalı kayısından tanıdım ilanı gormustum,  elimde var marsaf cıkarmayalım diye uzulerek almadıydım. Sizin aldıgınıza cok sevindim. Zevkli tıraslarınız olsun.

@dikdik_s

Cok tesekkurler, bana da cok guzel denk geldi. Daha yeni aramaya baslamistim.
Mini bir alet koleksiyonu oldu elimdekiler. Streamlinesiz olmazdi.

Ben de masraf cikmasin diye elimdekileri azaltip, gelen parayla guzel bir iki alet aliyorum.
Boylelikle kucuk ama guzel Vintage ve CNC koleksiyonum oldu, toplamda 15 alete tutmak hedef.  

Yeni gelen arkadas sagolsun, elimdeki cok fazla aleti eritti:
xft4xx.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: