En Son Ne Aldınız ?
Efsane ile tekrar bulusma 2 kap 1 treet 1 arko sabun. Treet bitik aslinda sans iste
... çay ağacı yağı enteresan bir ürün ...

fb8faeb956b930d739d074f565701e18.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Rhodium British Aristocrat #15 - 1938
Yaklasik 1.5 ay once satin aldim ama kaplama islemi gordu. Yeni elime ulasti.

Ilk aldigim hali:
2qvus6s.jpg

Son hali:
j9262u.jpg
(11/05/2019, Saat: 21:38)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rhodium British Aristocrat #15 - 1938
Yaklasik 1.5 ay once satin aldim ama kaplama islemi gordu. Yeni elime ulasti.

Ilk aldigim hali:

Son hali:

Şık alet! Güle güle kullanın.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
2dr8dh2.jpg
Photo 
LlBVVZ.jpgr5APLV.png

Merhaba arkadaşlar
Yaqi kampanyasından almış olduğum fırçalar geldi. Yanlız birisi yanlış yollanmış. İki band kırmızı saplı 24 lük fırça yerine metal saplı gri olanı yollamışlar. Kırmızı saplı olan silversa sorun yapmıyacağım. Aliexpresste Silver olanın alt tarafında 24 yazısı var iki bandda yok bu yüzden birazda görüntüsünden silver olduğunu düşünüyorum. Sizce silver mı? Uzun sap kullanımı çok etkiler mi?
(12/05/2019, Saat: 03:15)Serrikoc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar
Yaqi kampanyasından almış olduğum fırçalar geldi. Yanlız birisi yanlış yollanmış. İki band kırmızı saplı 24 lük fırça yerine metal saplı gri olanı yollamışlar. Kırmızı saplı olan silversa sorun yapmıyacağım. Aliexpresste Silver olanın alt tarafında 24 yazısı var iki bandda yok bu yüzden birazda görüntüsünden silver olduğunu düşünüyorum. Sizce silver mı? Uzun sap kullanımı çok etkiler mi?

Kırmızı olan bende de var. Silvertiptir kendisi. Resimdeki metal saplı olansa 2band. Hayırlı olsun.
(12/05/2019, Saat: 04:22)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kırmızı olan bende de var. Silvertiptir kendisi. Resimdeki metal saplı olansa 2band. Hayırlı olsun.

Komsum kirmizi sapli 24 mm silvertip porsuk fircadan bir komşumuz ile ben de aldim henuz elime ulaşmadı. Aynı fircayi kullanıyormuşsunuz tecrubenizi paylaşır mısınız?
(11/05/2019, Saat: 22:18)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Favorilerim Smile
Jaguar 236 ufak canavar, seyahatlerimin can yoldaşı. Perma ise babadan kalma her zaman güzel ve güvenli benim için. Yanına da Arko Tıraş Sabunu (çubuk) ekedikten somra missss...
Güzel günlerde kullanın.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(12/05/2019, Saat: 05:11)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum kirmizi sapli 24 mm silvertip porsuk fircadan bir komşumuz ile ben de aldim henuz elime ulaşmadı. Aynı fircayi kullanıyormuşsunuz tecrubenizi paylaşır mısınız?

Gayet yumuşacık bir şey. Knot 24 yazsa da 26 gibi büyükçe bir fırça. 60mm loft biraz fazla bana göre. Bir de sabun yüklerken biraz sabır istiyor. Şimdiden size de hayırlı olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: