En Son Ne Aldınız ?
(14/05/2019, Saat: 15:46)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac çılgınlığı... Smile

komşum 5 tabac çok olmasın Big Grin
@Soner

Komsum tabac lar hayırlı olsun. Ozellikle stick almanız dolayısı ile merak ettim, once yuzunuze surup sonra fırca ile kopurtme yaparak mı kullanıyorsunuz.
Mrcktl komşum 4 tane, biri öndekinin boş kutusu. Hepsi bana ait değil başka komşularında var.

Serdar komşum ürün bugün elime ulaştı, her türlü denemesini yapacağım, ıslak yüze sakala sürterek uygulama, fırçayı stick e sürterek yükleme, olmadı söküp kaba basarak kullanma, benim tercihim bir kaba basıp kullanmaktan yana sabunları. Bu yöntem daha zevkli ve etkili geliyor bana.

Aslında stick refil almıştım kaba basmak için fiyatı daha uygundu, kase yedeğine göre. Ancak satıcı stick refil yedek elinde kalmadığını, diğerinden gönderebileceğini söyleyince bende gönder dedim aynı fiyata.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(14/05/2019, Saat: 15:46)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: x1yqs4.jpg

Tabac çılgınlığı... Smile

Seversem çılgın severim bu olsa gerek
Hayırlı olsun @Soner komsum, keyifle kullan.
(14/05/2019, Saat: 16:06)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seversem çılgın severim bu olsa gerek
Hayırlı olsun @Soner komsum, keyifle kullan.
Ağır sevmek de olur buna.. Güzel günlerde kullanın inşallah.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Teşekkürler, dostlarım daha güzelleri sizlerin olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Aliexpress'den sipariş ettiğim Feather AC SS kopyası geldi. Çinliler kendini çok geliştirmiş, işçilik super! Bugün aletle ilk tıraşımı oldum. Aletle gelen jiletler ortalama keskinlikte. Keyifli bir tıraş oldu. Çelik ustura hissini veriyor. Ali bıyıklıdaki gibi cilde kesik atmak çok kolay değil. Deriyi gerdirmeye bile gerek kalmadan rahat bir tıraş veriyor. Tavsiye ederim.
Jilet yuvasını ölçtüm, Feather jiletlere (50mm) uygun gibi gözüküyor. Alıp deneyeceğim.

2n83fbb.jpg
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(14/05/2019, Saat: 18:31)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'den sipariş ettiğim Feather AC SS kopyası geldi. Çinliler kendini çok geliştirmiş, işçilik super! Bugün aletle ilk tıraşımı oldum. Aletle gelen jiletler ortalama keskinlikte. Keyifli bir tıraş oldu. Çelik ustura hissini veriyor. Ali bıyıklıdaki gibi cilde kesik atmak çok kolay değil. Deriyi gerdirmeye bile gerek kalmadan rahat bir tıraş veriyor. Tavsiye ederim.
Jilet yuvasını ölçtüm, Feather jiletlere (50mm) uygun gibi gözüküyor. Alıp deneyeceğim.
~

Güle güle kullanın.
Kesik atmanın zorlaştırılması özelliği olmasını da dostlar için sevdim. Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

(14/05/2019, Saat: 18:41)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın.
Kesik atmanın zorlaştırılması özelliği olmasını da dostlar için sevdim. Smile)
Merak etmedim değil sırf o olayı yüzünden. Çok şükür Ali bıyıklı severim ama kesik görmedim daha. Böyle de devam eder umarım.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(14/05/2019, Saat: 16:00)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mrcktl komşum 4 tane, biri öndekinin boş kutusu. Hepsi bana ait değil başka komşularında var.

Serdar komşum ürün bugün elime ulaştı, her türlü denemesini yapacağım, ıslak yüze sakala sürterek uygulama, fırçayı stick e sürterek yükleme, olmadı söküp kaba basarak kullanma, benim tercihim bir kaba basıp kullanmaktan yana sabunları. Bu yöntem daha zevkli ve etkili geliyor bana.

Aslında stick refil almıştım kaba basmak için fiyatı daha uygundu, kase yedeğine göre. Ancak satıcı stick refil yedek elinde kalmadığını, diğerinden gönderebileceğini söyleyince bende gönder dedim aynı fiyata.

Güle güle kullanın komşum, nereden aldınız? Fiyatı nedir?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: