En Son Ne Aldınız ?
@fatihbyfah komşum hayırlı olsun.Aqua high mountain nefis bir fırça.Su ve köpük tutuşuna hayran olacaksınız. Smile
de te fabula narratur.!
(15/05/2019, Saat: 19:25)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yxf8k8.jpg

Tüm forumdaslarimin yeni ürünleri hayırlı olsun. 1 e niyetlendik 2 kısmet oldu. Smile

Bende 1 e niyetle 3,5 olmuştu. Sağlam kampanya yapmıştı yaqi. Aslında FS almak için girmiştim ama Yaqi forever

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@marek komsum bu fırçayı sizin sayenizde tanımıştım. Fırsatını bulmuşken vesile olduğunuz için teşekkür ederim Smile

@Silentsv f/p olarak yaqi candir komşum keyifli kullanımlar dilerim
(15/05/2019, Saat: 20:34)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek komsum bu fırçayı sizin sayenizde tanımıştım. Fırsatını bulmuşken vesile olduğunuz için teşekkür ederim Smile

@Silentsv f/p olarak yaqi candir komşum keyifli kullanımlar dilerim

Tekrar hayırlı olsun. Smile
de te fabula narratur.!
@habaz

Hayirli olsun....

Untitled.jpg
(16/05/2019, Saat: 06:26)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz

Hayirli olsun....

Teşeekürler komşum, resmi kesip aletin kutusuna koyacağım.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
k945Ly.jpg n11 alışverişi
(15/05/2019, Saat: 18:51)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırça harika görünüyor, hayırlı olsun @Sofistike Gürkan.

Teşekkür ederim. Volkan abi daha iyileri senin olsun.  Rolleyes
(15/05/2019, Saat: 19:25)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yxf8k8.jpg

Tüm forumdaslarimin yeni ürünleri hayırlı olsun. 1 e niyetlendik 2 kısmet oldu. Smile

Süper ikili, hayırlı uğurlu olsun!
(14/05/2019, Saat: 22:03)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz komşum hayırlı olsun. Keyifle kullanmanızı dilerim.

50mm jiletlere uygun olup olmadığı konusunda görüşünüze ihtiyacım var. Ona göre bende almayı düşünüyorum.

@Mehmet_G komşum bugün Feather Professional 50mm jiletle denedim, bire bir uyumlu. Sorun yok. Bu arada paketin içinde gelen jiletlerde feather'dan çok faklı değiller (bence)
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: