En Son Ne Aldınız ?
(18/05/2019, Saat: 01:54)Serrikoc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendede 26 mm mokka ve 24 mm Silver var. Mokanın sapının ortasındaki daha ince bölüm 36mm geliyor yani ikisini kullanmak için özel stand lazım. Ben Aliexpresste plastik tesisat borularının kelepçelerini stand gibi kullanan bir rusun fotoğrafını gördüm öyle bir şey yapıp duvara sabitlemeyi düşünüyorum.  Big Grin

Komşum süpersin teşekkür ediyorum o zaman mokkayı sapından asabileceğimiz bir stand yok. Her türlü düğüm kısmından asacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
...

3ec193ae9b863c6849aec428088ca053.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(18/05/2019, Saat: 14:30)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Iyi gunlerde kullan komşum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(18/05/2019, Saat: 09:14)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum süpersin teşekkür ediyorum o zaman mokkayı sapından asabileceğimiz bir stand yok. Her türlü düğüm kısmından asacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslında lazerle kesim yapan yerde nazımızı çeken tanıdık olsa paslanmaz levhadan kestirip standard standlarda kullanılabilir. Hatta titanyum kaplamayla çok güzel olur.
(18/05/2019, Saat: 17:26)Serrikoc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında lazerle kesim yapan yerde nazımızı çeken tanıdık olsa paslanmaz levhadan kestirip standard standlarda kullanılabilir. Hatta titanyum kaplamayla çok güzel olur.

Bahsettiğiniz gibi bir tanıdık düşünüyorum dünden beri hocam, kabaca standı bile tasarladım kafamda ama tek eksik nazımı çekecek lazerle kesim yapan yerdeki tanıdık.. (:
(19/05/2019, Saat: 15:06)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsettiğiniz gibi bir tanıdık düşünüyorum dünden beri hocam, kabaca standı bile tasarladım kafamda ama tek eksik nazımı çekecek lazerle kesim yapan yerdeki tanıdık.. (:

çeliğe titanyuma vs gerek yok komşum Smile tanıdık bi reklam firması varsa plexiden kestirin daha kolay olur ,
@MetsGo komsumdan aldigim set kendisine tekrar tesekkur ediyorum jiletleri henüz kullanmadım ama alet ve fırça tam benlikmişe588cb16d8e224bb7248929425f49a62.jpg

(20/05/2019, Saat: 02:38)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @MetsGo komsumdan aldigim set kendisine tekrar tesekkur ediyorum jiletleri henüz kullanmadım ama alet ve fırça tam benlikmiş

British Made Flare Tip Rocket hayirli olsun, nadir bulunan degerli alet vermis size.
Gule Gule kullanin...

British made SS veya Rocketlarin agresifligi Amerikan urunlerine gore biraz daha fazla, bicak araliklarida daha fazla oluyor.
Bence olmasi da gerekiyor, Amerikan SS'leri oldukca mild.

SSS.jpg

FFF.jpg
(20/05/2019, Saat: 02:47)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: British Made Flare Tip Rocket hayirli olsun, nadir bulunan degerli alet vermis size.
Gule Gule kullanin...
Teşekkür ederim komşum kesimi,kullanımı jilet tutuşu vs. şahaneymiş daha iyileri sizin olsun inşaallah

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: