En Son Ne Aldınız ?
(11/06/2019, Saat: 17:39)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görselleri atamadım akşama atarım mümkün olursa, aldığımız ürünleri nereden ve kaça aldık diye yazalım diye bir görüş oluşmuştu. Nereden aldıklarımı yazdım fiyatları yazmak biraz görgüsüzlük yada ayıp gibi anlaşılabilir diye yazmadım zaten sitelerine girince görülebilecek durumda. Fiyat konusunu uygun fiyat varsa, kampanya varsa, pek bilinmeyen farklı bir yerden alınırsa yazmakta yada özel mesajdan sorulursa bildirmekte fayda var diye düşünüyorum.

İmpa : SV Opuntia, TOBS Platinum, Voshkod, Gillette Sharp Edge
Muhle : R41 Başlık, Muhle koruma kapağı 2 adet, Muhle jilet
Migros: Çini kase 12 cm.

@KAYHAN Ayhan abiden Gillette slim adjustable (J2) aldım,  Öyle tıraş aletleri konusunda çok bilgim yok, henüz yeniyim ama forumda bu aletle ilgili yorumlardan mıdır, o kadar güzel anlatılmasından mıdır nedir bilmiyorum bu makineyi elime alıp bakarken bildiğiniz heyecanlandım çocuk gibi  Rolleyes  yukarıda saydıklarımın hiç birisinde bu etki oluşmadı, gayet sıradan alışılmış geldi. Böyle çok iyi bir durumda ki makineyi edinmemi sağlayan Ayhan Abi'ye ayrıca teşekkür ediyorum.

Gillette Slim ile birlikte çok güzel bir takım oluşturmuşsunuz. Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifle kullanın @Silentsv komşum.
Cevapla
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Bu ufaklik da Da Vinci uomo 298 oldukça küçük fakat eğlenceli ve yoğun kıllı bir fırça gibi duruyor.
10mk02t.jpg
Cevapla
Tüm komşulara çok teşekkürler. Umarım uçakta sıkıntı çıkmadan gelebiliriz yurda Smile

@batmanforever komşum teşekkürler, Nacet jileti önce bakkaldan bi tane alıp denedim. Hoşuma gitti. Sonra Zemzem kulesinin altında daha uygundu, geri kalanı oradan aldım. Ama bakkallarda da zemzem kulesinde de bakınca iki farklı tip Nacet var. İkisi de Rus üretimi. Birinin kutusunun her iki yüzünde timsahlı Nacet görüntüsü var, diğerinin sadece bir yüzünde timsahlı Nacet görüntüsü var. İki yüzünde de timsah olanda Gillette yazısının da Nacet yazısının da önünde R simgesi var. Tek yüzünde timsah olanda ise Gillette yazısının önünde R varken Nacet yazısının önünde TM var. Tek yüzünde timsah olanda bi de orta kalınlıkta diye yazmışlar, 2017 üretimi. İki yüzünde de timsah olanda üretim tarihi ve kalınlık bilgisi yazmıyor. İlk denediğim iki yüzünde de timsah olandı. Umarım diğerleri de aynı karakterdedir Smile

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla
@dr_green komşum, Gillette Nacet'in kesim karekterini çok beğeniyorum. Benim kullandığım galiba sizin aldığınızla yanı.

bbcd17d572e4065226939a993cda824d.jpg
Cevapla
Paradigm Ti v2.

Paradigm.jpg
Cevapla
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.
Cevapla
Yine çok hoş, güzel ürünler katılmış. Hepsi güzel günlerde kullanılsın.
"A Samurai always wears two swords."
Cevapla
Foto atmaya gerek duymadım ama BİM 11.06.2019 kataloğundan sabun bende aldım. More For You ile aynı sabun. Üretici de aynı. Hatta kenarındaki palmiye yağı ibaresi bile olduğu gibi duruyor. Smile Fırça ve diğer malzemeler gerçekten çöptü. Jaguar'a gitmiş demişler ki: "Kardeşim bize ahşap saplı, üzerinde bir şeyler olan, bakanın aaaaa bu tıraş fırçası diyebileceği birşey yap." onlarda yapmış. Smile Benim gittiğim mağazadaki ürünlerde mi sıkıntı vardı bilemedim. Zaten çok büyük beklentilerim yoktu ama otursam iki dakika da üstündeki naylonları (sentetik değil) sayardım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Cevapla
(12/06/2019, Saat: 12:11)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foto atmaya gerek duymadım ama BİM 11.06.2019 kataloğundan sabun bende aldım. More For You ile aynı sabun. Üretici de aynı. Hatta kenarındaki palmiye yağı ibaresi bile olduğu gibi duruyor. Smile Fırça ve diğer malzemeler gerçekten çöptü. Jaguar'a gitmiş demişler ki: "Kardeşim bize ahşap saplı, üzerinde bir şeyler olan, bakanın aaaaa bu tıraş fırçası diyebileceği birşey yap." onlarda yapmış. Smile Benim gittiğim mağazadaki ürünlerde mi sıkıntı vardı bilemedim. Zaten çok büyük beklentilerim yoktu ama otursam iki dakika da üstündeki naylonları (sentetik değil) sayardım.

Bu sorun BİM'in handikabından kaynaklanıyor.
Domuz kılı fırça olsa "Ne derler" diye düşünmüşlerdir.
Ucuz olsun ve en iyisi de bunun için naylon olsun diye masa başı karar vererek sete dahil etmişlerdir.
Çöp olduğunu ne bilsinler ki !
__________________________________________

E n v i r o n m e n t a l i s t

Cevapla
Ben de Bim'den dikkat etmeden aldim bu fircayi. Gercekten cok kotu. Bunu turas fircasi diye nasil satabiliyorlar anlamis degilim. Arabada havalandirma izgarasi temizliginde kullanmayi dusunuyorum. İns orada ise yarar, yoksa direkt cope.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi